Pijany 68-latek wszedł do rowu i zasnął w nim. Nie miał siły wydostać się na z pobocze

2021-03-12 10:20 A.I
Pijnay 68-latek wszedł do rowu i nie miał siły sie  z niego wydostać
Autor: KMP Tarnobrzeg

Policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim, podczas nocnego patrolu, zauważyli leżącego w rowie mężczyznę. 68-latek był nietrzeźwy, zmarznięty i miał przemoczone ubranie. Mężczyzna nie miał sił, aby wydostać się z rowu, zmęczony i pijany zasnął.

W środę, o godzinie 20 w Dymitrowie Małym, policjanci z Baranowa Sandomierskiego podczas patrolu zauważyli leżącego w rowie mężczyznę. Zatrzymali radiowóz i poszli sprawdzić co się stało, a także czy mężczyzna potrzebuje pomocy.

Kiedy podeszli do seniora okazało się, że jest on zziębnięty i pod wyraźnym działaniem alkoholu. Jego życie mogło być zagrożone, ponieważ zbliżała się noc, a prognozy wskazywały, że może ona być dość mroźna. Gdy policjanci ustalili tożsamość mężczyzny okazało się, że jest to 68-letni mieszkaniec Baranowa Sandomierskiego.

Policjanci ustalili, że starszy mężczyzna wszedł do rowu, lecz śliska i nierówna nawierzchnia spowodowały, że nie miał siły wydostać się z powrotem na pobocze i zasnął. Osłabienie potęgował wypity wcześniej alkohol. Funkcjonariusze wzięli zmarzniętego 68-latka do radiowozu i udzielili mu pomocy. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Rzeszów: Policyjna eskorta na porodówkę
Sonda
Czy przechodziłeś/aś już Covid-19?