Pijany kierowca porzucił auto i uciekał przez rzekę. Z wody wyciągnęli go policjanci

2021-04-16 14:57 A.I
Pijany kierowca porzucił auto i uciekał przez rzekę. Z wody wyciągnęli go policjanci
Autor: KMP Krosno

Pijany kierowca chcąc uniknąć odpowiedzialności porzucił swój samochód i podczas pieszej ucieczki próbował sforsować rzekę. Policjanci wydobyli z wody 37-latka i zatrzymali go. Podczas zatrzymania mężczyzna był bardzo nerwowy i agresywny.

Wczoraj po godzinie 18.00, dyżurny krośnieńskiej komendy został zaalarmowany o prawdopodobnie nietrzeźwym kierowcy, który ma trudności z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Pijany mężczyzna miał też poruszać się z nadmierną prędkością.

W tym roku majówka w Karkonoszach może wszystkich zaskoczyć. Zobaczcie, ile tam śniegu!

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Kierowca uciekając chciał sforsować rzekę

W rejonie domu ludowego we Wrocance, na policjantów oczekiwał już zgłaszający. Mężczyzna wskazał porzucony przez kierującego samochód oraz kierunek, w którym się oddalił.

Policjanci podjęli więc pieszy pościg za uciekającym, który chcąc uniknąć odpowiedzialności, wbiegł do rzeki. Mężczyzna był bardzo agresywny i nie reagował na wydawane polecenia. Funkcjonariusze szybko obezwładnili pobudzonego uciekiniera i bezpiecznie wyprowadzili go z rzeki. 37-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe miał ponad 2 promile. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód został odholowany

Źródło: Pijany kierowca porzucił auto i uciekał przez rzekę. Z wody wyciągnęli go policjanci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany