alkomat

i

Autor: KPP Ostrzeszów

Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł. Drugim autem kierował policjant

2022-02-03 15:10

Spowodował kolizję i uciekł. Okazało się, że za kółko wsiadł z promilami. 40-latek ze swojego zachowania będzie tłumaczył się teraz przed sądem. A wszystko zaczęło się na drodze powiatowej w Lisowie pod Jasłem. Kierowcy mijając się, zderzyli się lusterkami. Mimo to, 40-latek nie zatrzymał się i pojechał dalej. Miał jednak pecha, bo w drugiej osobówce jechał policjant, który postanowił pojechać za uciekinierem.

Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w Lisowie. Kierowca osobowej alfy romeo oraz kierująca skodą, podczas manewru mijania zderzyli się lusterkami. Kierowca alfy nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Skołyszyna. - Osoby jadące skodą, w tym funkcjonariusz policji z Warszawy, postanowili pojechać za uciekinierem. Mieli podejrzenie, że może być pijany. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Mężczyzna kierujący alfa romeo był kompletnie pijany. Policjant skutecznie udaremnił kierującemu dalszą jazdę, zabierając mu kluczyki - informują jasielscy mundurowi.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny pożar koło Brzozowa. Nie żyje 92-latka

Uciekł bo był pijany

Gdy mundurowi sprawdzili 40-latka,okazało się, że ten miał w sobie 2,5 promila alkoholu. Mężczyźnie grożą teraz surowe konsekwencje. - Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem - informują policjanci z Jasła.  

Nagrody z loterii "Rzeszów to My" rozdane. Jedna osoba zgarnęła auto!
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Źródło: Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł. Drugim autem kierował policjant