Przemyśl z dotacją na modernizację kolejki na wyciągu narciarskim!

i

Autor: Facebook/Wojciech Bakun

Przemyśl z dotacją na modernizację kolejki na wyciągu narciarskim!

2021-07-23 13:36

O otrzymaniu dotacji na modernizację kolejki na wyciągi narciarskim w Przemyślu poinformował prezydent miasta Wojciech Bakun. Na swoim facebookowym profilu napisał: Nasz wniosek otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w w ramach programu „Sportowa Polska”. Miasto na ten cel otrzyma 345 tysięcy złotych.

- Dobra czwartkowa wiadomość - takie lubimy najbardziej. Nasz wniosek o dofinansowanie remontu kolejki KL1 wraz z 15-letnim przeglądem otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w w ramach programu „Sportowa Polska” – informował prezydent Przemyśla Wojciech Bakun za pośrednictwem Facebooka. Miasto uzyskało 345 tysięcy złotych dotacji.

CZYTAJ TAKŻE: Już niedługo kolejna Przemyska Giełda Staroci!

Część kosztów pokryje ministerstwo

Przemyśl uzyskał dofinansowanie w wysokości 345 tys. zł na projekt pn. ,,Kompleksowa modernizacja kolei KL - 1 stoku narciarskiego w Przemyślu”. - Dzięki temu poprawie ulegnie stan techniczny kolei co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i  użytkowania urządzeń transportu linowego – czytamy na stronie miasta Przemyśl.

Całkowita wartość zadania wynosi o blisko pół miliona złotych więcej, bo aż 848,7 tys. . Realizacja zadania zaplanowana jest na 2021 rok.

Czy umami nas mami? Co to jest umami?

QUIZ. Umiesz pisać po polsku? Takie dyktanda rozwiązują w podstawówce! Sobotnie dyktando ortograficzne

Pytanie 1 z 10
Tata G[]esia jest pieka[]em i piecze najpy[]niejsze b[]łki:
Źródło: Przemyśl z dotacją na modernizację kolejki na wyciągu narciarskim!