Rakszawa: Z 4 promilami wczołgał się na skuter i pojechał po piwo

i

Autor: Podkarpacka Policja

Rakszawa: Z 4 promilami wczołgał się na skuter i pojechał po piwo

2021-10-14 12:12

W Rakszawie kompletnie pijany mężczyzna postanowił wybrać się do sklepu po piwo i papierosy. Jego jazda zakończyła się upadkiem na jezdnię. Policję wezwali mieszkańcy, którzy zobaczyli jak 32-latek wywrócił się ze swoim skuterem… Miał 4 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj, około godz. 10.30, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie na temat zdarzenia, do jakiego doszło w Rakszawie. Z przekazanych informacji wynikało, że w pobliżu jednego ze sklepów spożywczych, na jezdnię wywrócił się nietrzeźwy mężczyzna, który jechał skuterem. Policjanci udali się pod sklep. 

CZYTAJ TAKŻE: Zamiast zarobić na sprzedaży w internecie, straciła pieniądze!

Miał 4 promile i pojechał skuterem po piwo

Policjanci, którzy udali się we wskazane miejsce potwierdzili zgłoszenie. Kierowcą skutera okazał się 32-letni mieszkaniec gminy Rakszawa. W wyniku upadku, mężczyzna nie ucierpiał, był natomiast kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u 32-latka prawie 4 promile alkoholu. Okazało się, że w takim stanie mężczyzna pojechał do sklepu po piwo i papierosy. Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 32-latek odpowie przed sądem.

Pijany kierowca nie dał rady utrzymać się na nogach!
Sonda
Czy wszyscy pijani sprawcy wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Źródło: Rakszawa: Z 4 promilami wczołgał się na skuter i pojechał po piwo