Wiemy jak wygląda rozkład jazdy Rzeszowskich Juwenaliów! Kto i kiedy zagra na Miasteczku Politechniki Rzeszowskiej?

i

Autor: Materiały prasowe/ K. Pudełko, Politechnika Rzeszowska

Rozkład jazdy Rzeszowskich Juwenaliów! Kto i kiedy zagra na Miasteczku Politechniki Rzeszowskiej?

2022-04-28 15:15

Będzie Scena Główna, One Stage i Scena Candela, dzięki czemu każdy na Miasteczku Politechniki, pod kątem muzyki, znajdzie coś dla siebie. W przerwach koncertów zaś odwiedzić będzie można wesołe miasteczko, bungee czy strefę gastro. Start studenckiego święta w piątego, 6 maja, na rzeszowskim Rynku.

Wielkie odliczanie trwa! Jeszcze tylko nieco ponad tydzień został do rozpoczęcia 27. już edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Te przypomnijmy, na Miasteczku Politechniki Rzeszowskiej trwać będą od 6 do 7 maja. Studenckie święto rozpocznie tradycyjnie Barwny Korowód, który po odebraniu symbolicznych kluczy do bram miasta wyruszy na teren uczelni, gdzie organizatorzy zaplanowali w tym roku sporo atrakcji.Te najważniejsze to oczywiście koncerty, które zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będą się zaczynać o godzinie 18.

  • 6 maja W pierwszym dniu studenckiej imprezy na scenie głównej zagrają: Enej, Dżem, ReTo, Happysad i Kacperczyk,
  • 7 maja zaś posłuchać będzie można Golec uOrkiestry, Lady Pank, Kękę, Huntera i Białasa. Poza sceną główną, muzyka serwowana będzie także na trzech innych scenach, w tym m.in. One Stage i Candela.
Rzeszowska Masa Krytyczna w sobotę rozpocznie rowerowy sezon!

Strefa gastro, wesołe miasteczko, bungee

Oprócz tego, na terenie uczelni funkcjonować będzie też strefa gastro i wesołe miasteczko, skok adrenaliny zaś będzie można poczuć korzystając rozstawionego na miasteczku bungee. W planie jest również pokaz fajerwerków.

Żacy, którzy będą chcieli pobawić się na Miasteczku Politechniki powinni pamiętać jednak o wcześniejszym kupieniu biletu- ten na jeden dzień z ważną legitymacją studencką będzie kosztował 20 zł, karnet zaś- 30 zł. Koszt wejściówki dla pozostałych osób to jednorazowo kwota 40zł, na całe Juwenalia- 60 zł. Bilety kupić można zarówno w sieci, jak również stacjonarnie w sklepach sieci Empik. Sprzedaż prowadzona będzie także przed wejściem na teren imprezy.

Źródło: Rozkład jazdy Rzeszowskich Juwenaliów! Kto i kiedy zagra na Miasteczku Politechniki Rzeszowskiej?