Pies obraca głowę na bok gdy na Ciebie patrzy? Nie uwierzysz co mu wtedy chodzi po głowie!

i

Autor: Pixabay.com

RZESZÓW. W mieście powstanie kolejny psi park. Wiemy gdzie!

2022-01-28 15:18

W Rzeszowie powstanie kolejny psi wybieg. Ten pojawić ma się na Baranówce w rejonie ulicy Kolbego. Czworonożni przyjaciele do zabawy będą mieli około 15 arów i co ważne bez obaw będziecie mogli spuścić na wybiegu psa ze smyczy. Bo plac zostanie ogrodzony. Oprócz tego w psim parku pojawią się liczne atrakcje. Jakie?

Psi park zajmie teren o powierzchni ok. 15 arów. Będzie to ogrodzone miejsce, wyposażone w atrakcje. Ustawione zostaną tam m.in. tor z rurek, drążki do przeskoków, mostek, kładka, tunele. Będzie też toaleta dla czworonogów. Trwa już wybór wykonawcy tego zadania. Psi park na os. Baranówka ma być gotowy do końca czerwca tego roku.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Odmulanie zalewu idzie sprawnie. Miasto już myśli o budowie parku i nie tylko

Piąty psi wybieg w Rzeszowie!

Będzie to już piąte tego typu miejsce miejsce w Rzeszowie. - Podczas kampanii wyborczej wielu rzeszowian zwracało uwagę na to, że takie miejsca jak psie parki i wybiegi są bardzo potrzebne. Dlatego też niedługo po wyborach wprowadziłem do budżetu miasta pieniądze na dwa psie parki, które powstały w ubiegłym roku. W tym roku powstaną kolejne – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Aplikacja e-parking Rzeszów już działa!
Źródło: RZESZÓW. W mieście powstanie kolejny psi park. Wiemy gdzie!