RZESZÓW: Zaczepiał przechodniów, ranił  pracownika kancelarii adwokackiej

i

Autor: Materiały prasowe/ Podkarpacka policja

RZESZÓW: Zaczepiał przechodniów, zranił nożem pracownika kancelarii adwokackiej

2021-07-10 10:00

Wczoraj miejscowi policjanci zatrzymali mężczyzn ę, który w różnych częściach miasta zaczepiał i atakował różne osoby. Trwa wyjaśnianie okoliczności zgłoszonych przez mieszkańców zdarzeń.

Dyżurny rzeszowskiej komendy policji pierwsze zgłoszenie odebrał około godziny 10. Wynikało z niego, że w biurze przy ul. Rejtana mężczyzna miał zaatakować pracownika kancelarii adwokackiej- najpierw miał wywołać awanturę, a następnie zaatakować i niegroźnie zranić pokrzywdzonego, najprawdopodobniej nożem.

Z czasem do policjantów napływały kolejne zgłoszenia o dziwnie zachowującym się mężczyźnie. Na ulicy Kolejowej napastnik zaczepiał dwie dziewczyny, a potem próbował  wyrwać portfel jednemu z klientów banku.

Na podstawie zebranych zgłoszeń, informacji i rysopisu mundurowi od razu zaczęli szukać agresora. Około godziny 15 dyżurny odebrał zgłoszenie, że mężczyzna był widziany na Placu Farnym. To właśnie tam skierowane zostały policyjne patrole i radiowozy. Po krótkim pościgu poszukiwanego udało się zatrzymać. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zgłoszonych przez mieszkańców zdarzeń.

Niecodzienna metamorfoza bramy w kamienicy w centrum Szczecina
Drogowskazy: o molestowaniu w pracy. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
Źródło: RZESZÓW: Zaczepiał przechodniów, ranił pracownika kancelarii adwokackiej