To będzie ulubione miejsce dla sportowców z Sanoka. Prace przy ul. Białogórskiej nabierają tempa

i

Autor: Pixabay

Sanok: Prace przy ul. Białogórskiej nabierają tempa. To będzie ulubione miejsce sportowców

2022-05-09 17:32

To ma być idealna miejscówka na aktywny wypoczynek dla sanoczan. Przy ul. Białogórskiej cały czas trwa budowa nowiutkiego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Na razie robotnicy skończyli budowę parkingu, który jest w stanie zmieścić niemal sto samochodów i autobusów. Teraz pracownicy wzięli się na wielofunkcyjne boiska.

Cały czas powstaje nowiutki kompleks sportowo-rekreacyjny dla mieszkańców. Pracownicy mają już za sobą budowę parkingu. Teraz zabrali się za tworzenie wielofunkcyjnych boisk i miasteczka ruchu drogowego dla najmłodszych. - Nowy parking spełnia swoją rolę, długi majowy weekend pokazał jak bardzo potrzebne były dodatkowe miejsca parkingowe przy największej atrakcji turystycznej naszego regionu mówi Tomasz Matuszewski, burmistrz miasta Sanoka.

Po wypadku w Terliczce na autostradzie stoi sznur samochodów ciężarowych

Kiedy zakończenie prac?

Po modernizacji kompleksu, znaleźć ma się tam boisko do koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, czy badmintona. W projekcie znalazło się także miasteczko ruchu rowerowego, minigolf, siłownia plenerowa i przebudowa skateparku. Całość terenu ma być oświetlona.

- Może jeszcze pod koniec wakacji uda nam się dokończyć prace przy pozostałych obiektach rekreacyjnych, jak boiska, mini-miasteczko ruchu rowerowego czy skatepark - dodaje mówi Tomasz Matuszewski

Źródło: Sanok: Prace przy ul. Białogórskiej nabierają tempa. To będzie ulubione miejsce sportowców