STALOWA WOLA. Ukradli staruszce torebkę! Wandalom grozi do 12 lat więzienia

2022-01-20 15:34 af A.I
TOREBKA
Autor: pixabay.com TOREBKA

Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie, ale grozi im do 12 lat więzienia. Mowa o dwóch wandalach, którzy na jednej z ulic w Stalowej Woli zaatakowali staruszkę, wyrwali jej torebkę i uciekli. Kobieta sama zgłosiła się na policję, a mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Przejrzeli monitoring i odnaleźli złodziei.

Funkcjonariusze stalowowolskiej policji ustalili sprawców rozboju, do którego doszło na początku stycznia, na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli. - Dwaj sprawcy zaatakowali starszą kobietę i zabrali jej torebkę. Poszkodowana sama zgłosiła się do jednostki policji i poinformowała o napaści -informują mundurowi ze Stalowej Woli.

CZYTAJ TAKŻE: Leżajsk. Kryminalni skonfiskowali ponad tonę nielegalnego tytoniu

Przejrzeli monitoring i wytypowali sprawców

Policjanci przejrzeli monitoring i wytypowali sprawców. Tymi okazali się być 17-latek i starszy od niego o rok kolega. Obaj przyznali się do winy. Teraz grozi im długa odsiadka.

- Na wniosek policjantów, poparty przez stalowowolską prokuraturę, sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres dwóch miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności - informują policjanci.

Załamanie pogody na Podkarpaciu przyszło w kilka minut
Źródło: STALOWA WOLA. Ukradli staruszce torebkę! Wandalom grozi do 12 lat więzienia