policja - sygnały

i

Autor: Fleimax/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

SZKLARY. Rzeszowscy mundurowi znaleźli narkotyki w reklamówce

2022-02-23 15:33

Na miejscu wypadku do, którego doszło Szklarach pod Rzeszowem mundurowi znaleźli reklamówkę z marihuaną. Jak wstępnie ustalono, 33-letni kierowca pontiaca podczas wyprzedzania stracił panowanie nad autem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyźnie nic się nie stało, ale policjanci znaleźli narkotyki, które do niego należały.

Wczoraj po godz. 22, policjanci interweniowali na miejscu wypadku w Szklarach. Jak wstępnie ustalili, 33-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad samochodem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca pontiaca był trzeźwy. Jednak co innego sprawiło mu dodatkowe problemy.

CZYTAJ TAKŻE: Śmierć funkcjonariuszki w zakładzie karnym. "Z tak brutalnym zdarzeniem nigdy nie mieliśmy do czynienia"

Wyrzucił reklamówkę narkotyków z samochodu

- Podczas czynności na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli reklamówkę, w której był susz roślinny. Funkcjonariusze rozpytali 33-latka, który potwierdził, że reklamówka znajdowała się w samochodzie, a on obawiając się konsekwencji wyrzucił ją. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana - informują rzeszowscy mundurowi.

33-latek został zatrzymany i do wyjaśnienia sprawy trafił do policyjnego aresztu.

Nagrody z loterii "Rzeszów to My" rozdane. Jedna osoba zgarnęła auto!
Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Źródło: SZKLARY. Rzeszowscy mundurowi znaleźli narkotyki w reklamówce