Sztuka uliczna w centrum Rzeszowa. W sobotę darmowe warsztaty street art

2022-08-18 15:19 M.S

W sobotę w rzeszowskich piwnicach spece od street artu dadzą wam całą masę porad i wskazówek jak skutecznie i bezpiecznie szaleć ze sprayem w ręku po mieście i przy tym nie mieć problemów z prawem. Co więcej, w ten dzień wspólnie ozdobicie kolejne miejsce malując następne miejskie graffiti.

Plener sztuki ulicznej będzie miał formę warsztatów, podczas których uczestnicy zaprojektują własne graffiti, poznają technikę i narzędzie jakim jest farba w sprayu, a przede wszystkim wykorzystają zdobyte umiejętności w praktyce! Finałem pleneru będzie stworzenie graffiti na bazie wspólnie wypracowanego projektu.

– Krajobraz naszego miasta co roku wzbogacany jest o kolejne interesujące realizacje sztuki ulicznej! Przyjdź na warsztaty i stwórz wspólnie z innymi uczestnikami graffiti pod okiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów sztuki ulicznej Michała Czerko – informują organizatorzy

Michał Czerko to entuzjasta graffiti i street artu. Uczestnik wielu warsztatów, plenerów, staży. Aktywnie działa w tematyce graffiti i muralu, współpracuje z artystami z polski i za granicy. Aktywnie działa głównie na terenie Rzeszowa i okolic.

Darmowy wstęp

Warsztaty są całkowicie darmowe, ale żeby wziąć w nich udział musicie mieć skończony przynajmniej 16 lat. Darmowe wejściówki zdobędziecie wchodząc na rzeszowskiepiwnice.pl a same warsztaty zaczynają się w sobotę o 10:00.