Tarnobrzeg: 76-latka przed DWA dni nie mogła wydostać się z wanny! Policję zawiadomił syn

2021-04-01 11:39 A.I
Seniorka nie mogła wydostać się z wanny
Autor: KMP Tarnobrzeg

76-letnia mieszkanka Tarnobrzega od niedzieli aż do wtorku leżała w wannie, nie mogąc się z niej wydostać! Po policję zadzwonił syn kobiety, który twierdził, że nie może dostać się do mieszkania, a jego matka w ostatnim czasie przeszła udar i prawdopodobnie grozi jej niebezpieczeństwo. Pomoc nadeszła na czas ze strony Policji i Straży Pożarnej.

Do wspólnej interwencji Policji i Straży Pożarnej doszło we wtorek po godzinie 16.00, przy ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Zaniepokojony mężczyzna, poinformował policjantów, że jego matka potrzebuje pomocy, a on nie może dostać się do jej mieszkania.

Policjanci pojechali pod wskazany adres i już na klatce schodowej zastali syna 76-latki. Mocno zdenerwowany mężczyzna oznajmił, że w mieszkaniu jest jego matka, lecz on nie może otworzyć drzwi, ponieważ seniorka zamknęła je od środka, zostawiając klucz w zamku.

CZYTAJ TAKŻE: 41-letnia Magdalena w łazience zamordowała dzieci. W domu był kurator i psycholog

Nie widział matki kilka dni

Dodał, że kobieta w ostatnim czasie przeszła udar, a jej życie i zdrowie mogą być zagrożone. Mężczyzna twierdził, że matki nie widział kilka dni, ponieważ wyjeżdżał.

Na miejsce przyjechali również strażacy. Mundurowi po wyważeniu drzwi weszli do mieszkania. W łazience, w wannie znaleziono 76-letnią kobietę. Seniorka była przytomna, uskarżała się na ból głowy i pleców. Do przyjazdu karetki pogotowia funkcjonariusze zaopiekowali się kobietą.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy i awansuje na MŚ 2022?
Na Podkarpaciu powstaną masowe punkty szczepień przeciw COVID-19
Źródło: Tarnobrzeg: 76-latka przed DWA dni nie mogła wydostać się z wanny! Policję zawiadomił syn
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany