Ten kawałek był hitem w dniu twojego urodzenia! Sprawdź, o którą piosenkę chodzi

2023-01-27 10:48 A.Mil
Ten kawałek był hitem w dniu twojego urodzenia! Sprawdź, o którą piosenkę chodzi
Autor: pexels

Jaka piosenka była na szczycie list przebojów w dniu, w którym się urodziłeś? Czy był to kawałek, który znajduje się w grupie twoich ulubionych? Jest sposób, by to sprawdzić i dodać go na swoją ulubioną playlistę. Jak? Tłumaczymy!

Taką sytuację kojarzy chyba każdy. Nawet najbardziej ulubiona playlista w końcu zaczyna się nudzić. Ulubione kawałki zaczynają męczyć. A ty zaczynasz przerzucać kolejny za kolejnym, w poszukiwaniu nutki, która będzie tą idealną. Jeśli jesteście aktualnie na tym etapie, mamy dla was propozycję. Dodajcie do playlisty piosenkę, która była hitem w dniu waszych narodzin!

Jak znaleźć piosenkę, która była hitem w dniu twojego urodzenia?

Jak to zrobić? Ogromnym ułatwieniem poszukiwań hitów sprzed lat będą strony będące wyszukiwarkami tego typu kawałków. W sieci jest ich kilka – wszystkie cieszą się popularnością. Co ciekawe, różnią się one opcjami wyszukiwań. Baza danych niektórych obejmuje listy przebojów z kilku krajów. Inne bazują jedynie na amerykańskich zestawieniach. Dodatkowo czerpią z różnych list przebojów. Dzięki temu na nową playlistę trafić może nie jeden utwór, a kilka. I to największych hitów z list przebojów sprzed lat.

Gdzie szukać piosenek, które były hitami w dniu twojego urodzenia? Najpopularniejszymi serwisami oferującymi możliwość wyszukania urodzinowych kawałków są m.in.:

playback.fm/birthday-song

thisdayinmusic.com

birthdayjams.com

mybirthdayhits.com

To, co? Kto zaczyna tworzyć nową playlistę?

Doda o swoich najbardziej zmarnowanych piosenkach. Mogły być wielkimi hitami!
Źródło: Ten kawałek był hitem w dniu twojego urodzenia! Sprawdź, o którą piosenkę chodzi
Nasi Partnerzy polecają