Tour de Pologne po kilku latach wraca do Rzeszowa! Wyścig między 9 a 15 sierpnia

2021-03-12 12:04 A.I
Kolarze
Autor: Cyfrasport Kolarze podczas wyścigu

Pełniący Obowiązki prezydenta Rzeszowa Marek Bajdak spotkał się w środę z Czesławem Langiem. Efekt spotkania: jeden z etapów Tour de Pologne 2021 zakończy się w Rzeszowie. Wyścig ma odbyć się w terminie 9-15 sierpnia. Kiedy dokładnie w Rzeszowie będzie można podziwiać zmagania kolarzy z całego świata? To jeszcze nie jest ustalone.

Rzeszów na trasie tegorocznego Tour de Pologne! W środę w magistracie odbyło się spotkanie pełniącego obowiązki prezydenta Rzeszowa Marka Bajdaka z organizatorem międzynarodowych zawodów kolarskich i wicemistrzem olimpijskim, Czesławem Langiem.

- Podczas spotkania zapadła decyzja o tym, że jeden z etapów tegorocznego Tour de Pologne wyścigu, w którym biorą udział największe gwiazdy światowego kolarstwa będzie miał metę w Rzeszowie – informuje Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Tour de Pologne po kilku latach przerwy znowu zawita do Rzeszowa. Wyścig zaplanowany jest między 9 a 15 sierpnia. Kiedy kolarska śmietanka przejedzie przez stolicę innowacji? Tego jeszcze nie wiadomo.

Sensacyjne odkrycie pod ul. Grunwaldzką w Rzeszowie. Dawniej droga biegła inaczej!
Sonda
Kupujesz ubrania w sieciówkach typu Reserved?