MIELEC. Uderzył kolegę siekierą w głowę. 68-latkowi grozi więzienie

i

Autor: KPP Mielec

Uderzył kolegę siekierą w głowę. Chwilę wcześniej razem pili alkohol

2021-11-05 12:00

Podczas zakrapianej imprezy jeden z jej uczestników doznał obrażeń głowy. Jak się okazało po przyjeździe policji na miejsce, 68-letni kolega poszkodowanego uderzył go siekierą w głowę. Policja zatrzymała dwóch uczestników imprezy do wyjaśnienia. Mężczyźni złożyli zeznania, a jeden z nich przyznał się do ataku.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni w niedzielę wieczorem. Jeden z nietrzeźwych uczestników alkoholowej imprezy zadzwonił pod numer alarmowy i powiadomił, że 46-letni mężczyzna doznał obrażeń głowy. - Policjanci, którzy przyjechali się na miejsce jako pierwsi, udzielili niezbędnej pomocy medycznej pokrzywdzonemu, który został uderzony siekierą w głowę - informują policjanci z Mielca. Funkcjonariusze do wyjaśniania sprawy zatrzymali dwóch uczestników imprezy.

CZYTAJ TAKŻE: Kupił prawko przez internet. Podczas kontroli sam przyznał się do winy

Uderzył kolegę siekierą w głowę. Chwilę wcześniej razem pili alkohol

Zatrzymani to 68-letni mieszkaniec Mielca oraz jego 56-letni kolega. W chwili zatrzymania byli pijani. Obaj znani są mieleckim policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. 68-latek usłyszał zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie ale grozi mu do trzech lat więzienia.

Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy
Źródło: Uderzył kolegę siekierą w głowę. Chwilę wcześniej razem pili alkohol