W sobotę Drift Przemyśl 2021. Będą utrudnienia w ruchu!

i

Autor: fot.pixabay.com W sobotę Drift Przemyśl 2021. Będą utrudnienia w ruchu!

W sobotę Drift Przemyśl 2021. Będą utrudnienia w ruchu!

2021-07-30 13:26

W sobotę 31 lipca odbędzie się Drift Przemyśl 2021. W związku z organizowaną przez Automobilklub imprezą motoryzacyjną nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu ulicy Paderewskiego od skrzyżowania z ulicą Kordiana do skrzyżowania z ulicą Chrzanowskiej. Autobusy kilku linii zmienią kursy!

Ważne informacje dla mieszkańców Przemyśla w związku z organizowaną w sobotę 31 lipca lipca imprezą motoryzacyjna Drift Przemyśl 2021. W tym dniu nastąpi całkowite zamknięcie ulic w godzinach od 10:00 do 16:00, a będą to: ul. Paderewskiego od skrzyżowania z ulicą Kordiana do skrzyżowania z ulicą Chrzanowskiej. Inaczej będą kursować także autobusy.

CZYTAJ TAKŻE: Trwa NSP 2021. Jak sprawdzić tożsamość rachmistrza spisowego?

Zmiany w kursowaniu autobusów w sobotę 31 lipca

Autobusy linii nr 5, 10 i 20 pojadą inaczej:

Linia nr 5:

  • Kursy do Ujkowic: z pominięciem przystanków: Okrzei, Paderewskiego n/ż, Paderewskiego Osiedle, Paderewskiego - Sobińskiego oraz Paderewskiego - Wita Stwosza – autobus na trasie objazdu zatrzymywać się będzie na przystankach: 3-go Maja Sarbiewskiego oraz Opalińskiego - Os. Kazanów.
  • Kursy z Ujkowic: z pominięciem przystanków: Paderewskiego – Wysockiego,  Paderewskiego Serpentyny oraz Opalińskiego – os. Kazanów Pętla.

 Linia nr 10:

  • Kursy do Szpitala Wojewódzkiego z pominięciem przystanków: Paderewskiego n/ż, Paderewskiego Osiedle.
  • Kursy ze Szpitala Wojewódzkiego z pominięciem przystanków: Opalińskiego – os. Kazanów Pętla oraz Paderewskiego Działki.

Linia nr 20:

  • Kursy będą rozpoczynać się i kończyć na przystanku Opalińskiego – os. Kazanów (wyłączony z ruchu zostanie przystanek Opalińskiego – os. Kazanów Pętla).

- W tym dniu na okres objazdu przystanek Opalińskiego - os. Kazanów kier. Lipowica zostanie przeniesiony do tymczasowej lokalizacji naprzeciw przystanku Opalińskiego – os. Kazanów - kierunek centrum. Kursowanie autobusów odbywać się ma bez uwzględniania przystanków znajdujących się na tymczasowej  trasie wynikającej z  objazdu za wyjątkiem kursów linii nr 5, która będzie zatrzymywać się na przystankach 3-go Maja  Sarbiewskiego i Opalińskiego – os. Kazanów - czytamy na stronie miasta Przemyśl.

Policjanci CBŚP pomogli zatrzymać w Holandii członków gangu narkotykowego
Sonda
Chciałbyś, by program wrócił na antenę?
Źródło: W sobotę Drift Przemyśl 2021. Będą utrudnienia w ruchu!