Policja

i

Autor: Policja Policja

Wiązownica: Nastolatek wbiegł pod samochód zza zaparkowanego auta

2021-07-14 12:49

W Wiązownicy doszło do groźnego wypadku! Jarosławscy policjanci interweniowali na miejscy zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 18-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. Młody mężczyzna wbiegł na jezdnię zza zaparkowanego pojazdu, wprost pod nadjeżdżające daewoo. Pieszy z obrażeniami, trafił do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14.00, na drodze wewnętrznej w Wiązownicy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, 18-letni mieszkaniec gminy Wiązownica wbiegł na jezdnię zza zaparkowanego pojazdu, wprost pod nadjeżdżające daewoo. Tym kierował 57-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Młody mężczyzna został przewieziony do szpitala. Zarówno pieszy, jak i kierujący pojazdem, byli trzeźwi.

CZYTAJ TAKŻE: Szczęśliwy finał poszukiwań autystycznego 7-latka w Jaśliskach!

Policja apeluje do pieszych!

- Apelujemy do pieszych, aby zastanowili się, czy kierowcy mogą ich dostrzec i czy wejście na jezdnię w danym momencie jest bezpieczne. Swoje obowiązki, względem niechronionych uczestników ruchu, mają również kierujący. Muszą oni pamiętać, że w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych, są zobligowani do zachowania szczególnej ostrożności – czytamy na stronie podkarpackiej policji.

Kradną auta w biały dzień w Warszawie. Wideo z kradzieży!

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Źródło: Wiązownica: Nastolatek wbiegł pod samochód zza zaparkowanego auta