Wybory w Rzeszowie. Spot Marcina Warchoła o „kosmicznym” Fijołku. Przesada, czy „Humor”?

i

Autor: Marcin Warchoł Youtube/screenshot

Wybory w Rzeszowie. Spot Marcina Warchoła o „kosmicznym” Fijołku. Przesada, czy „Humor”?

2021-06-10 13:37

Wybory w Rzeszowie rozgrzewają internet do czerwoności! Oliwy do ognia postanowił dolać Marcin Warchoł. Na oficjalnym koncie kandydata na platformie YouTube pojawił się spot przedstawiający „kosmicznego” Fijołka, który udaje się na Ziemie, by „pokazać alter ego jaki jest naprawdę”. Czy filmik to „humorystyczny” spot, czy przesada?

Nagranie pojawiło się na oficjalnym koncie Marcina Warchoła na platformie YouTube wczoraj. Jak możemy przeczytać w opisie filmu: Dziś sztab zadał kluczowe pytania K.Fijołkowi, prezentując humorystyczny spot o spotkaniu Konrada Fijołka... z jego uczciwym alter ego. „Humorystyczne” nagranie odnosi się do innego kandydata w wyborach prezydenckich w Rzeszowie. Nie padają tam jednak pytania. „Jestem kosmicznym Konradem Fijołkiem, w odróżnieniu od tego prawdziwego jestem uczciwy. Przybywam z odległej planety, by pokazać mojemu alter ego jaki jest naprawdę” – możemy usłyszeć na początku wideo.

CZYTAJ TAKŻE: Wybory w Rzeszowie 2021: kto powinien wygrać? WYBIERZ z nami prezydenta miasta! [SONDA]

Wybory w Rzeszowie. Spot Marcina Warchoła o "kosmicznym" Fijołku

Na początek polityka przestrzenna: „Mówisz, że chcesz zmiany polityki przestrzennej, ale przez prawie 20 lat, to ty ustalałeś tę politykę”. „Kosmiczny Fijołek” nawiązuje także do słynnego wpisu "je*** je*** kaczystan", przy czym zarzuca Fijołkowi krytykę PiS, mimo że ten pracuje w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim. Postać przypomina też o wpadce Borysa Budki i Aleksandry Dulkiewicz, którzy pomylili Rzeszów z Wrocławiem podczas konferencji w stolicy Podkarpacia.

Na końcu spotu możemy zobaczyć Konrada Fijołka, który myje mopem windę przy okrągłej kładce dla pieszych. Obraz został skomentowany słowami:"Zajmij się wreszcie czymś, co ci dobrze wychodzi..”.

Polsat Plus Arena Gdańsk CZEKA NA PIŁKARZY REPREZENTACJI
Sonda
Kto powinien wygrać wybory prezydenckie w Rzeszowie?
Źródło: Wybory w Rzeszowie. Spot Marcina Warchoła o „kosmicznym” Fijołku. Przesada, czy „Humor”?