Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania! 22-latek z Tarnobrzega jest już w rękach policji!

2021-09-13 15:04 wk A.I
Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania! 22-latek z Tarnobrzega jest już w rękach policji!
Autor: Materiały prasowe/ Podkarpacka policja

Mężczyzna w ręce kryminalnych wpadł, kiedy szedł chodnikiem na jednym z tarnobrzeskich osiedli. Poszukiwany był od 2019 roku, kiedy to na terenie Niemiec miał się dopuścić m.in. naruszenia nietykalności cielesnej niemieckich funkcjonariuszy policji.

Mieszkaniec Tarnobrzega złamania prawa miał się dopuścić jeszcze w 2019 roku na terenie Niemiec. Podejrzany jest , m.in. o ciężkie uszkodzenie ciała, pobicie oraz znieważenie i naruszenie nietykalności tamtejszych policjantów. W związku z tym niemiecki wymiar sprawiedliwości wystawił za 22-latkiem Europejski Nakaz Aresztowania.

CZYTAJ TAKŻE: Osiem budynków „ozdobionych” przez 21-letniego graficiarza. Młody mężczyzna w rękach policji

Był zaskoczony widokiem policjantów

- Z informacji, jakie posiadali tarnobrzescy policjanci wynikało, że mężczyzna przebywał poza granicami naszego kraju. W związku z tym, funkcjonariusze szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania- informują tarnobrzescy mundurowi.

Poszukiwany wpadł w sobotę popołudniu w ręce policji na jednym z tarnobrzeskich osiedli. Był zaskoczony widokiem miejscowych kryminalnych, trafił do aresztu. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Porterty pamięciowe i daktyloskopia. Nowoczesne oprogramowanie dla studentów kryminalistyki w Rzeszowie
Sonda
Czy nauczyciele powinni zarabiać więcej?
Źródło: Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania! 22-latek z Tarnobrzega jest już w rękach policji!
Nasi Partnerzy polecają