Wypadek na moście w Jamnicy. Trzy osoby ranne! [UTRUDNIENIA]

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Wypadek na moście w Jamnicy. Trzy osoby ranne! [UTRUDNIENIA]

2021-11-30 9:33

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 871 w Jamnicy (gmina Grębów). Trzy osoby ranne trafiły do szpitala. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia potrwają do godz. 10.30.

Dziś po godz. 7, doszło do wypadku w miejscowości Jamnica w gminie Grębów. Wstępnie ustalono, że 22-letni kierowca mercedesa sprintera, jadąc od Stalowej Woli, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z osobową hondą. W mercedesie podróżował jeszcze 41-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Obaj mężczyźni zostali ranni. 47-letnia kobieta kierująca hondą została uwolniona z zakleszczonego pojazdu.

CZYTAJ TAKŻE: Nastolatkowie regularnie okradali tę samą drogerię. Wynieśli kosmetyki za KILKA tysięcy złotych!

Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala

Wszyscy uczestnicy zostali przetransportowani do szpitali w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Sandomierzu. Na miejscu pracują służby ratownicze. Na chwilę obecną droga zablokowana jest w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy - od Stalowej Woli przez (DK 77) Sandomierz, Tarnobrzeg. Od Tarnobrzega przez Grębów, Zaleszany (DK 77) Stalową Wolę. Utrudnienia potrwają do godz. 10.30.

Atak zimy w Rzeszowie
Źródło: Wypadek na moście w Jamnicy. Trzy osoby ranne! [UTRUDNIENIA]