Wypadek pod Rzeszowem. Samochód potrącił opiekunkę przedszkolaków. Kobieta została zabrana do szpitala!

2022-01-07 12:00 M.S
Wypadek pod Rzeszowem. Samochód potrącił opiekunkę przedszkolaków. Kobieta została zabrana do szpitala!
Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Wypadek w Niechobrzu koło Rzeszowa ! Samochód potrącił grupę osób, w której było sześcioro dzieci. Do wypadku doszło niedaleko szkoły i przedszkola. Dzieci przebadano i oddano pod opiekę rodziców, nic im się nie stało. Natomiast potrącona kobieta została zabrana do szpitala. Kierowca by trzeźwy.

Do wypadku doszło ok. godz. 10:20 na drodze Zgłobień – Niechobrz. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sześcioro dzieci było pod opieką dwóch opiekunek.

- 19-letni kierujący samochodem marki Mini Cooper, prawdopodobnie oślepiony słońcem, potrącił idącą poboczem pieszą. 57-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego szła na końcu kolumny dzieci, których była opiekunką. W wyniku tego zdarzenia kobieta została ranna i trafiła do szpitala – mówi Anna Iskrzycka z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca był trzeźwy

Na miejsce wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował osobówką, był trzeźwy. Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu, ale przejeżdżając przez drogę natraficie na policjantów, którzy wciąż wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Źródło: Wypadek pod Rzeszowem. Samochód potrącił opiekunkę przedszkolaków. Kobieta została zabrana do szpitala!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany