Wypadek w Brzozowcu. 3-letnie dziecko przetransportowane LPR do szpitala

i

Autor: Podkarpacka Policja

Wypadek w Brzozowcu. 3-letnie dziecko przetransportowane LPR do szpitala

2021-11-17 12:06

Dziś rano doszło do groźnego wypadku w Brzozowcu, w powiecie sanockim. Kobieta, która jechała wraz z 3-letnim dzieckiem straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi. Wjechała do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Oboje trafili do szpitala. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 7, w Brzozowcu w powiecie sanockim, na drodze wojewódzkiej nr 892. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Ford, 38-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc w kierunku Zagórza, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni, wjechała do rowu, uderzyła w przydrożny słup, a następnie w drzewo.

CZYTAJ TAKŻE: Mielec: Nie zatrzymał się do kontroli. Jechał kradzionym samochodem

Matka i 3-letnie dziecko w szpitalu

W wypadku obrażeń doznała kobieta, która kierowała pojazdem oraz 3-letnie dziecko. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Do szpitala została przewieziona także kierująca pojazdem. Kobieta była trzeźwa. Zebrany materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Policja apeluje o ostrożność! Obecna aura powoduje, że warunki na drogach są coraz trudniejsze i nieprzewidywalne.

Pirat drogowy sięgnął po broń. Wszystko się nagrało!
Źródło: Wypadek w Brzozowcu. 3-letnie dziecko przetransportowane LPR do szpitala