Z Jaguara do zakładu karnego. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

i

Autor: KPP Sanok

Z Jaguara do zakładu karnego. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

2021-11-04 13:37

Kierowca Jaguara wjechał w ogrodzenie jednego z domów w Sanoku. Policjanci zatrzymali 31-letniego kierowcę, który nie dość, że kierował po alkoholu, miał sądowy zakaz kierowania pojazdami, to jeszcze był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. I tak z luksusowego jaguara, trafił do zakładu karnego.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, około godz. 6 rano, w Sanoku. Kierujący pojazdem marki Jaguar 31-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań. Ponadto 31-latek posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE: Kupił prawko przez internet. Podczas kontroli sam przyznał się do winy

Z Jaguara do zakładu karnego

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Powagi sytuacji dodał, fakt, że robił to w okresie obowiązywania sądowego zakazu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu odpowiednich czynności procesowych mieszkaniec województwa mazowieckiego został przewieziony do zakładu karnego.

Gigantyczna huśtawka na dźwigozaurach wróciła do Szczecina
Źródło: Z Jaguara do zakładu karnego. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie