Podejrzany w sprawie zabójstwa Ukrainki w Sokołowie Podlaskim mężczyzna został aresztowany

i

Autor: fot. Monika Półbratek Zdjęcie ilustracyjne

Aresztowano podejrzanego o zabójstwo Ukrainki w Sokołowie Podlaskim

2022-01-24 8:49

Podejrzany o zabójstwo Ukrainki w Sokołowie Podlaskim trafił do aresztu. Ciało 49-letniej kobiety zostało znalezione na jednej z ulic Sokołowa we wtorek (18 stycznia) wieczorem. Wstępne oględziny zwłok wskazywały na morderstwo. W sprawie zatrzymano 23-letniego mężczyznę. W piątek (21 stycznia) przeprowadzono sekcję zwłok 49-latki. Mężczyzna został aresztowany.

– Prokuratura Rejonowa w Sokołowie Podlaskim nadzoruje śledztwo w sprawie zabójstwa 49-letniej obywatelki Ukrainy. W tej sprawie zatrzymano osobę podejrzewaną o dokonanie tego czynu i przestawiono jej zarzuty. Mężczyzna nie przyznał się do stawianego mu zarzutu i odmówił składania wyjaśnień. Późnym popołudniem w dniu 21 stycznia prokuratura wnioskowała do sądu o tymczasowy areszt dla mężczyzny – informuje prokurator Leszek Soczewka. Jak dodaje, sąd rozpatrzył ten wniosek pozytywnie i jeszcze tego samego dnia 23-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Wyniki sekcji wskazują na to, że przyczyną śmierci 49-latki był rozległy uraz głowy. Za morderstwo sprawcy grozi dożywocie.

Siedleccy policjanci apelują o zgłoszenie się możliwego świadka zabójstwa zakonnika w parku miejskim, widocznego na filmie
Sonda
Czy reagujesz na złe zachowanie innych osób?
Źródło: Aresztowano podejrzanego o zabójstwo Ukrainki w Sokołowie Podlaskim