FAME MMA 17 NA ŻYWO - RELACJA 3.02.2023. Fame MMA 16 WYNIKI i SKRÓTY LIVE ONLINE

i

Autor: FAME MMA / Facebook FAME MMA 17 NA ŻYWO - RELACJA 3.02.2023. Fame MMA 16 WYNIKI i SKRÓTY LIVE ONLINE

FAME MMA 17 LIVE ONLINE - RELACJA NA ŻYWO. Fame MMA WYNIKI i SKRÓTY 3.02.2023 [WYNIKI LIVE]

2023-02-04 0:03

Fame MMA 17 - relacja live online jest idealną alternatywą dla osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Jak wyglądają się wyniki Fame MMA 17? Kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? Czy Sebastian Fabijański wygrał z WacToją? Jak poradził sobie Boxdel z Pawłem Jóźwiakiem w rzymskiej klatce? Czy Amadeusz Ferrari Roślik pokonał zawodowego pięściarza Kamila Łaszczyka? Relacja online Fame MMA 17 odpowie na wszystkie pytania związane z elektryzującym wydarzeniem w Krakowie!

FAME MMA 17 LIVE RELACJA NA ŻYWO to idealna opcja dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali. Fame MMA 17 ZA DARMO ONLINE 3.02.2023 możecie śledzić za pośrednictwem naszej relacji minuta po minucie. W tym miejscu poznacie na bieżąco wyniki Fame MMA 17, a także dowiecie się, jak wyglądały poszczególne pojedynki. Oprócz tego Fame MMA 17 relacja online zawierać będzie komentarze zawodników po stoczonych pojedynkach i ogólnie bardzo dokładnie damy Wam znać, co dzieje się w Krakowie. Największe emocje i zniecierpliwienie wywołuje walka Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Ferrari rzucił wyzwanie zawodowemu pięściarzowi, który kiedyś wyśmiał jego umiejętności w internecie. Karta walk Fame MMA 17 zawiera także starcie pomiędzy Sebastianem Fabijańskim a WacToją oraz pojedynek w rzymskiej klatce. Wejdą do niej włodarze swoich federacji, Fame MMA i FEN, czyli Boxdel i Paweł Jóźwiak. Fame MMA 17 na żywo możecie śledzić poniżej! Bądźcie razem z nami!

Fame MMA 17 LIVE - walki

Karta walk Fame MMA 17 to w sumie dziewięć pojedynków, z czego aż pięć odbędzie się w formule K1, jedna w rzymskiej klatce i trzy w standardowym MMA. Galę zgodnie z harmonogramem rozpoczną panie. Wiktoria Jaroniewska w swoim trzecim pojedynku podjęła Klaudię Kołodziejczyk. W drugiej kolejności ustalono, że zawalczą bohaterowie ukrytej walki. Poznaliśmy ją na dziesięć dni przed galą i tym samym dowiedzieliśmy się, że Rafonix skrzyżuje rękawice z Mixerem. Oto kompletna karta walk Fame MMA 17:

  • Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Szczurek Łaszczyk (main event) / MMA
  • Wacław Wac Toja Osiecki - Sebastian Alterboy Fabijański (co-main event) / K-1, małe rękawice
  • Arkadiusz Tańcula - Maksymilian Wiewiórka: walka o mistrzowski pas 84 kg. / MMA
  • Cezary Czarmagedon Jóźwik - Tomasz Gimper Działowy / MMA
  • Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak
  • Łukasz Mandzio Samoń - Karol Karolek Dąbrowski / K-1, małe rękawice
  • Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga / K-1, małe rękawice
  • Filip Filipek Marcinek - Robert Karaś / K-1, małe rękawice
  • Marcin Rafonix Krasucki - Mikołaj Mixer Magdziarz UKRYTA WALKA
  • Klaudia Sheeya Kołodziejczyk- Wiktoria Viki Jaroniewska - walka kobiet

Fame MMA 17 PPV - transmisja

PPV Fame MMA 17 na galę można zakupić wyłącznie w serwisie Fame MMA TV. Dostępne są dwie wersje - PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w kRAKOWIE. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show! Tego nie można przegapić.

Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Listen on Spreaker.