Fame MMA STREAM LIVE - CENA. Ile kosztuje Fame MMA 16? [TRANSMISJA FREE]

Fame MMA 16 LIVE PPV - CENA. Gdzie oglądać Fame MMA 5.11.2022 za darmo? [STREAM]
Autor: FAME MMA Fame MMA 16 LIVE PPV - CENA. Gdzie oglądać Fame MMA 5.11.2022 za darmo? [STREAM]

Fame MMA 16 live umili wam sobotni wieczór! To ostatnia gala w 2022, więc trzeba śledzić ją z dużą uwagą nie tylko ze względu na hitowe pojedynki. Włodarze poinformują zapewne o swoich planach na 2023 rok. Gdzie oglądać Fame MMA 16, 5.11.2022? Czy transmisja Fame MMA 16 na żywo za darmo będzie udostępniona? Poznajcie odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 16 PPV LIVE - CENA
  2. Fame MMA 16 LIVE - gdzie oglądać? 
  3. Fame MMA 16 za darmo - transmisja

Fame MMA 16 live stream PPV przyda się się wszystkim, którzy chcą oglądać galę z udziałem najpopularniejszych influencerów. Gdzie oglądać Fame MMA 5.11.2022 Czy transmisja Fame MMA 16 live za darmo jest udostępniona? Odpowiedzi na te pytania w ostatnich godzinach wzbudziły największe zainteresowanie, ale nie ma się co dziwić. Karta walk Fame MMA 16 wygląda bardzo ciekawie. Organizatorzy postawili zaskoczyć swoich widzów doborem zestawień i tak na przykład Robert Pasut, którego znacie z kanału Abstrachuje zawalczy z Jackiem Murańskim. Czeka nas również elektryzujący i zapewne wyrównany pojedynek pomiędzy Patryk Bandurskim a Alanem Kwiecińskim. Walka wieczoru Fame MMA 5 listopada 2022 to starcie pomiędzy absolutnymi gwiazdami świata Youtuberów. Tromba znany z Ekipy Friza zawalczy z Marcinem Dubielem. Waga tego starcia jest dość duża, bo chłopak Natsu przy ewentualnej wygranej będzie mógł ubiegać się o walkę mistrzowską!

Fame MMA 16 PPV LIVE - CENA

Fame MMA 16 live obejrzycie wyłącznie za pośrednictwem dwóch platform internetowych. Pierwsza z nich to oficjalna, należąca do organizatorów gali. Druga to Polsat Box Go, za sprawą której będziecie mogli oglądać Fame MMA 16 w TV. Ile kosztuje PPV Fame MMA 16? Oto rozpiska cenowa:

Fame MMA 16 LIVE 1080p + 7 DNI VOD - 39,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Dostęp live do Loży Szyderców
  • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
  • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do VOD z gali 10, 11, 12 oraz materiałów dodatkowych na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ, na 10 dni przed wydarzeniem

Fame MMA 16 LIVE 720p + 48H VOD - 34,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu

Kolejność walk Fame MMA 16 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #6

Fame MMA 16 LIVE - gdzie oglądać? 

Fame MMA 16 live można oglądać na stronie internetowej Fame MMA TV. Wykupienie transmisji jest banalnie proste i każdy sobie z tym poradzi. Należy założyć konto i wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów płatności. Wcześniej przetestujcie dostępny, testowy odtwarzacz, by upewnić się, że wszystko jest w porządku i Wasz sprzęt jest kompatybilny.  Gala FAME MMA 16 online jest dostępna dla użytkowników z całego świata. Wydarzenie obejrzysz wyłącznie na pierwszym urządzeniu, na którym je uruchomisz. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, sprzedaż dostępu do wydarzenia może zostać ograniczona.

Fame MMA 16 za darmo - transmisja

Transmisja Fame MMA 16 za darmo to marzenie polskich fanów freak-fightów. Gala nigdy nie była darmowa i tak też pozostanie. Organizatorzy sprzedają PPV, by móc zarabiać i mieć możliwość organizowania kolejnych hitowych walk. Na Fame MMA 5.11.2022 za darmo zobaczycie wyłącznie dwie pierwsze walki. Dostępne będą na oficjalnym kanale Fame MMA na YouTube.

Fame MMA 16 - KIEDY i GDZIE? O której godzinie Fame MMA 16? [DATA, MIEJSCE, GODZINA]

Sonda
Fame MMA 17 - jaką walkę chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?
Nasi Partnerzy polecają