Karaś walczy nie tylko o rekord świata. Dzięki FAME zdobywa pieniądze dla chorej Michalinki

i

Autor: FAME MMA Karaś walczy nie tylko o rekord świata. Dzięki FAME zdobywa pieniądze dla chorej Michalinki

Sport

Karaś walczy nie tylko o rekord świata. Dzięki FAME zdobywa pieniądze dla chorej Michalinki

2023-05-25 12:11

Robert Karaś jest już na trzecim etapie Pucharu Świata w ultra triathlonie. Polak podejmuje kolejną próbę pobicia rekordu świata w 10-krotnym Ironmanie. Zawodnik FAME MMA walczy również o pieniądze dla chorej dziewczynki

Głównym sponsorem startu Roberta Karasia w trwających właśnie zawodach jest federacja FAME MMA. Federacja oprócz wsparcia finansowego dla swojego zawodnika zadeklarowała, że przekaże 10 zł za każdy 1 km pokonany przez Roberta w trakcie zawodów. Trasa triathlonu liczy aż 2260 km, do Michalinki może trafić kwota 22 600 zł. W bardzo wzruszającym wpisie na instagramie, mama małej Michalinki napisała, że wręcz płacze ze szczęścia. Jak widać mamy kolejny powód aby trzymać kciuki za Roberta.

Wyniki walk Fame MMA 18 na żywo. Kto wygrał na Fame MMA 20.05.2023? [WYNIKI]

Trener Daro Lwa o wygranej z Natanem Marconiem na FAME MMA 18

Michalinka jest podopieczną Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Jest wspierana przez partnerkę Roberta Karasia, aktorkę Agnieszkę Włodarczyk. Dziewczynka zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną kości i chrząstek - hipochondroplazją. Choroba ta nie pozwala na prawidłowy wzrost. Leczenie tego schorzenia jest czasochłonne i bardzo kosztowne. Każdy może pomóc chorej Michalince wpłacając dowolną kwotę, więcej informacji znajduje się w mediach społecznościowych dziewczynki.

Źródło: Karaś walczy nie tylko o rekord świata. Dzięki FAME zdobywa pieniądze dla chorej Michalinki