Co robić w Trójmieście w weekend 21-23.05.2021? [ZDJĘCIA, PRZEGLĄD]

2021-05-21 12:54

Majowy weekend może być ciekawy nawet jeżeli nie dopisze nam pogoda. Może ciekawa wizyta w muzeum, impreza w plenerze albo spokojny wieczór w kinie? Jest sopor ciekawych propozycji na weekend 21-23.05.2021 w Trójmieście. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie co, gdzie i kiedy robić!

Maj to miesiąc, w którym stopniowo wracamy do życia gospodarczego i imprezowego po pandemii. Wracają wydarzenia plenerowe, otwarte są już ogródki na świeżym powietrzu, restauracje, kina, teatry i wiele innych. Choć funkcjonują w reżimie sanitarnym, to po zimowo-wiosennym lockdownie wielu z nas pragnie w końcu „wyjść do ludzi” i rozerwać się po czasie spędzonym w domu – bez rozrywki, koncertów, kultury i innych atrakcji!

Raport z anteny 21.05, godz.10

Co robić w Trójmieście i okolicach w ten weekend? Sprawdźcie nasz przegląd imprez na dni 21, 22 i 23 maja – najciekawsze miejsca i wydarzenia, które możecie odwiedzić. Nie zapomnijcie również wpaść na nasz profil Eska News Trójmiasto w mediach społecznościowych i podzielić się w komentarzach swoimi zdjęciami z weekendu. Prześlijcie je nam w komentarzu, wiadomości prywatnej na FB lub mailem na [email protected]!

Kliknij zdjęcie poniżej lub na samej górze artykułu, aby przejść do galerii.

Źródło: Co robić w Trójmieście w weekend 21-23.05.2021? [ZDJĘCIA, PRZEGLĄD]