Gdańsk: Kłótnia pokładzie samolotu. Straż Graniczna wyprowadziła pasażerów

i

Autor: fak1911/CC0/pixabay.com Gdańsk: Kłótnia pokładzie samolotu. Straż Graniczna wyprowadziła pasażerów

Gdańsk: Kłótnia na pokładzie samolotu. Straż Graniczna wyprowadziła pasażerów

2021-11-22 13:42

W trakcie lotu z Norwegii kobieta głośno i wulgarnie pouczała załogę samolotu. W ten sam sposób odnosiła się do mężczyzny, który hałasował i pił alkohol na pokładzie. Doszło do kłótni dwojga pasażerów, wobec których interweniowali funkcjonariusze z gdańskiej placówki Straży Granicznej - poinformował w poniedziałek Morski Oddział Straży Granicznej.

W niedzielę Patrol Zespołu Interwencji Specjalnych otrzymał wezwanie do samolotu, który lądował w Gdańsku. Samolot leciał z Oslo. Na pokładzie doszło do kłótni dwojga pasażerów. Kobieta, 46-letnia mieszkanka woj. śląskiego w wulgarny sposób odnosiła się do załogi pokładowej. Według informacji Morskiego Oddziału Straży Granicznej "miała głośno komentować pracę załogi samolotu, pouczając ją przy okazji, jak właściwie należy wykonywać swoje obowiązki".

CZYTAJ TAKŻE: SZOK! Płynął kraulem po przejściu dla pieszych. Pomylił basen z drogą [WIDEO]

Gdańsk: Kłótnia pokładzie samolotu. Interweniowała Straż Graniczna

- Pasażerka swoją werbalną agresję kierowała również wobec innego pasażera. Był to 38-letni mężczyzna z woj. pomorskiego, który razem z kolegami pił alkohol i zachowywał się głośno, zarówno w trakcie lotu, jak i zaraz po wylądowaniu - przekazała SG.

Kobieta kilka razy zwróciła uwagę mężczyźnie, by się uspokoił, w efekcie wywiązała się miedzy nimi kłótnia. Obydwoje nie reagowali na upomnienia załogo pokładowej. - Uspokoili się w obecności funkcjonariuszy Straży Granicznej, w których asyście opuścili pokład samolotu - poinformowała Straż Graniczna. Za niewykonywanie poleceń dowódcy stadku powietrznego zostali ukarani mandatami.

Służby rozbiły nielegalny biznes. Zarabiali kolosalne pieniądze na hazardzie
Źródło: Gdańsk: Awantura na pokładzie samolotu. Straż Graniczna wyprowadziła pasażerów