Gdańskie Lodowisko. Zimowe miasteczko łyżwiarskie z Warszawy zawita do nas w weekend

i

Autor: gdansk.pl

Gdańskie Lodowisko. Zimowe miasteczko łyżwiarskie z Warszawy zawita do nas w weekend

2022-02-10 9:27

Już 12 i 13 lutego (sobota i niedziela) jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek z warszawskiego Stadionu PGE Narodowego zawita na Gdańskie Lodowisko. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych nauczycieli łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Zimowy Narodowy, goszczący od siedmiu lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego zimowa ekipa ze stolicy po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Na swojej mapie ma aż 10 miejscowości, jedną z nich jest Gdańsk.

Już 12 i 13 lutego (sobota, niedziela) atmosfera z Narodowego przeniesie się na Gdańskie Lodowisko (Plac Zebrań Ludowych, ul. Giełguda). Przez dwa dni wszystkim odwiedzającym lodowisko, Zimowy PGE Narodowy oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy mogą liczyć na wyspecjalizowaną kadrę instruktorską w ramach trzech cykli tematycznych:

Poranki dla dzieci z PGE – godz. 11:30 - 12:15; 13:00 – 13:45Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach. 

Dobra Drużyna PZU - trening łyżwiarski dla młodzieży – 14:30 – 15:15; 16:00 – 16:45Aktywność w ramach programu promującego ruch - “Dobra drużyna PZU”. Zadaniem warsztatów dla młodzieży jest zachęcenie do wejścia w nową formę aktywności fizycznej.

Disko Lodowisko z 4FUN.TV – 17:30 – 18:30Popularna na Zimowym, lodowa dyskoteka w rytmie największych, aktualnych hitów stacji 4FUN.TV.

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej Zimowego Narodowego

Lodowisko pod Tauron Arena działa, jest darmowe dla dzieci z Krakowa.
Źródło: Gdańskie Lodowisko. Zimowe miasteczko łyżwiarskie z Warszawy zawita do Trójmiasta w weekend