Koniec awarii sieci ciepłowniczej. Ciepło i ciepła woda wracają do Gdańska i Sopotu

2021-01-10 22:01
gpec
Autor: mat. pras.

Po zakończonych pracach technicznych w okolicach Placu Komorowskiego eksperci GPEC rozpoczęli nawadnianie sieci ciepłowniczej po usunięciu usterki. To przygotowanie do ponownego uruchomienia magistrali po awarii.

Ciepło i ciepła woda powrócą do mieszkańców Dolnego Wrzeszcza i Zaspy w godzinach nocnych. W Dolnym Sopocie powinny z kolei ustąpić zakłócenia w dostawach ciepła. Pierwsi mieszkańcy powinni poczuć ciepło już około północy, ostatni odczują komfort cieplny w godzinach rannych.

Tradycyjnie w przypadku zakłóceń związanych z ponownym uruchomieniem systemu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 58 52 43 580. Mogą one występować jeszcze w godzinach porannych w poniedziałek. Dziękujemy za wyrozumałość.

Warto przypomnieć, że przy przywracaniu ciepła najpierw wraca ciepła woda w kranie, a dopiero w drugiej kolejności ogrzewanie w kaloryferach. Prosimy więc o cierpliwość.

Jednocześnie informujemy, że mobilna wypożyczalnia grzejników na Placu Komorowskiego została przeniesiona na Białą 1b we Wrzeszczu. Tam można wypożyczyć jak i zwrócić grzejniki.

Źródło: Koniec awarii sieci ciepłowniczej. Ciepło i ciepła woda wracają do Gdańska i Sopotu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany