Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 89:91, zdjęcia z meczu

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 89:91, zdjęcia z meczu

Prezes Trefla Sopot postawił ultimatum. Dwa wygrane mecze lub radykalne zmiany w klubie

2021-12-15 9:52

Dla sopockiego Trefla to może być misson impossible. Po przegranych derbach - prezes klubu postawił trenerowi żółto-czarnych ultimatum. By w zespole nie doszło do żadnych radykalnych zmian - sopocianie muszą wygrać dwa kolejne mecze z wyżej notowaną Legią Warszawa i liderem tabeli - Twardymi Piernikami Toruń.

– Oczywiście nie jest powiedziane kogo będą dotyczyć te zmiany. Prezes Wierzbicki ma swój plan i mamy nadzieję, że mimo wszystko go nie zrealizuje. Chcemy wygrać te dwa najbliższe mecze – tłumaczy Karol Żebrowski, rzecznik drużyny. – Jeśli jednak któreś z tych spotkań przegramy, wówczas musimy spodziewać się zmian – zaznacza rzecznik.

Teraz przed sopocianami mecz w ramach FIBA Europe Cup. W środę żółto-czarni zagrają z Benficą Lizbona.

– To bardzo ważne spotkanie jeżeli chcemy walczyć o awans do kolejnej fazy FIBA EuroCup. Dlatego koncertujemy się w pełni na meczu z Benficą. Mamy nadzieję, że z Portugalii przywieziemy dobry wynik. Ale musimy pamiętać, że portugalskiej koszykówki nie można lekceważyć. Oni potrafią grać w basket – dodaje Żebrowski.

Mecz z Beneficą Lizbona rozpocznie się o godzinie 22:30. Całe spotkanie można śledzić za pośrednictwem kanału FIBY na Youtubie. 

Źródło: Prezes Trefla Sopot postawił ultimatum. Dwa wygrane mecze lub radykalne zmiany w klubie