Rusza nowy cykl biegów po Gdańsku. Pierwsza impreza #RUNGDN jeszcze w styczniu

Wielokrotnie powtarzane hasło, że sport nie lubi stagnacji, ma przełożenie na działanie Gdańskiego Ośrodka Sportu. Jeszcze w styczniu odbędzie się pierwszy z cyklu sześciu biegów po Gdańsku #RUNGDN. Z uwagi na obostrzenia sanitarne, w biegu weźmie udział ograniczona liczba uczestników.
Rusza nowy cykl biegów po Gdańsku #RUNGDN. W tym roku odbędą się one w sześciu lokalizacjach. Wśród nich gdański stadion, stocznia czy Hevelianum. Najbliższa edycja już 30 i 31 stycznia w pobliżu mola w Brzeźnie.
- Warunkiem uczestnictwa jest osobiste stawienie się po pakiet startowy - mówi Grzegorz Pawelec z Gdańskiego Ośrodka Sportu. Posłuchaj:
Wciąż jednak istnieje obawa o zdrowie uczestników biegu, dlatego też organizatorzy rozłożyli bieg na dwa dni, a każdy z uczestników sam wybierze godzinę startu. Podczas wydarzenia zachowane zostaną najważniejsze środki bezpieczeństwa sanitarnego.
- Chcemy zapewnić największe możliwe bezpieczeństwo uczestnikom naszych biegów - dodaje Pawelec. Posłuchaj:
Szczegóły dostępne są na stronie #RUNGDN. Na każdy z biegów obowiązywać będzie limit 250 uczestników.
Źródło: Rusza nowy cykl biegów po Gdańsku. Pierwsza impreza #RUNGDN jeszcze w styczniu