Opener Festival 2017: data, miejsce, bilety

i

Autor: fot. instagram.com / użytkownik opener_festival Opener Festival 2017: data, miejsce, bilety

TRAGEDIA na Open'er Park. Mężczyzna pozostaje w śpiączce, ruszyła zbiórka pieniędzy

2021-07-26 11:59

W czasie gdy wszyscy świetnie się bawili na Open'er Park doszło do tragedii. Wybuch foodtrucka spowodował rozlegle oparzenia ciała u mężczyzny pracującego podczas festiwalu. Trwa zbiórka pieniędzy.

Adam pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej. Jak tylko jego stan będzie stabilny trzeba będzie podjąć leczenie przywracające sprawność kończyn. Poparzeniu uległa 1/3 ciała, w tym twarz. Wszystko stało się podczas tegorocznego Open'er Park 2021. Serwujących jedzenie podczas imprezy został poważnie ranny.

Niespodziewanie doszło do wybuchu foodtrucka, który spowodował rozległe oparzenia ciała u Adama. Jak pisze jego narzeczona, jego stan jest poważny, a droga do wyzdrowienia długa. 

"Najbardziej jednak poparzone są ręce i będą wymagały rehabilitacji, żeby wrócić do sprawności. Adaś uczy się w zawodzie barber i szkoli się na tatuażystę, jego marzenia zostaną przekreślone bez rehabilitacji rąk"

- czytamy na internetowej zrzutce

 TRAGEDIA na Open'er Park. Mężczyzna pozostaje w śpiączce, ruszyła zbiórka pieniędzy

i

Autor: zrzutka.pl

Rodzina prosi o pomoc finansową. Potrzebne są pieniądze na dojazdy, opatrunki, specjalistyczne zabiegi. Adam to wspaniały chłopak i dziś potrzebuje naszego wsparcia. Zebrano już ponad 8 tysięcy z 60. 

Wpadka komentatora podczas meczu. Klął jak szewc
Źródło: TRAGEDIA na Open'er Park. Mężczyzna pozostaje w śpiączce, ruszyła zbiórka pieniędzy