Ukradł czekolady za 1200 złotych. Złodziej nie osłodzi sobie tym życia za kratami

2021-09-10 9:58 Róża Perszon
Czekolada
Autor: fot. Alexander Stein/Pixabay

Tczewscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Według ustaleń mundurowych sprawca wchodził do jednego ze sklepów na terenie miasta i kradł czekolady, gdzie spowodował straty o łącznej wartości prawie 1200 złotych

31 sierpnia kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie ustalili, że pod koniec tego miesiąca doszło do trzech kradzieży na terenie jednego ze sklepów w mieście.

"Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawca po trzykrotnym wejściu na teren placówki ukradł łącznie 96 czekolad i spowodował łącznie straty na kwotę prawie 1200 złotych"

- sumują policjanci.

8 września  tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna, który miał związek z kradzieżami czekolad, znajduje się w jednym ze sklepów. Funkcjonariusze we wskazanej placówce zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego.

Mundurowi po zatrzymaniu podejrzewanego mieszkańca Tczewa doprowadzili go do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poradnik Zdrowie: różnica między COVID-19 a przeziębieniem i grypą
Źródło: Ukradł czekolady za 1200 złotych. Złodziej nie osłodzi sobie tym życia za kratami
Nasi Partnerzy polecają