Kibice Anglii

i

Autor: EPA / VICKIE FLORES / PAP / EPA Kibice Anglii

ANGLIA - DANIA: gdzie oglądać w Warszawie półfinał EURO 2020?

2021-07-05 18:43

Czas na półfinały Piłkarskich Mistrzostw Europy 2020! W drugim spotkaniu Anglicy zmierzą się z Duńczykami. Czy "Sons of Albion" okażą się lepsi od "Gangu Olsena"? O tym przekonamy się w środę, 7 lipca. To spotkanie najlepiej oglądać w większym gronie. Gdzie znajdą ku temu okazje warszawiacy i warszawianki? O tym w naszym artykule.

Anglia - Dania: gdzie oglądać w Warszawie półfinał EURO 2020? To pytanie zadają sobie wszyscy stołeczni kibice uważnie śledzący rozgrywki Piłkarskich Mistrzostw Świata 2021 (oficjalnie 2020). Półfinały są częstokroć równie emocjonujące, co sam finał. I nie ma co się dziwić, gdyż drużyny, które dotarły aż do tego etapu, są nie tylko najlepszymi piłkarskimi reprezentacjami Europy, ale też składami najbardziej zdeterminowanych piłkarzy, którzy pragną tylko jednego - zawalczyć o puchar w ostatnim meczu EURO. W drugim półfinale zobaczymy parę Anglia - Dania. Anglicy są jedyną drużyną tych Mistrzostw, która nie straciła ani jednej bramki! "Synowie Albionu" czują więc, że mogą wszystko! Tym bardziej, że półfinał rozegrają u siebie. Czy kij w tryby angielskiej maszyny do zwycięstw wsadzą Duńczycy? Drużyna okazała się zaskoczeniem EURO 2020! Radzą sobie znakomicie, a z meczu na mecz ich apetyt na triumf rośnie. Zapowiada się więc wspaniałe starcie, które warto oglądać w większym gronie. W tym celu najlepiej udać się do jednej z wielu stołecznych Stref Kibica tworzonych przez różne warszawskie lokale. Ich listę znajdziecie w dalszej części artykułu.

Niecodzienny efekt remontu kamienicy. Co tu się stało?

Strefy kibica w Warszawie - tu obejrzycie półfinał Anglia - Dania 7.07

Tradycją w Warszawie stało się organizowanie stref kibica z okazji ważnych mistrzostw i imprez sportowych. Bez tego nie obyłoby się również EURO 2021. Do tej pory w Warszawie powstawała w takich wypadkach centralna strefa kibica, gdzie setki osób mogło emocjonować się meczami oglądanymi na wielkich telebimach. W 2021 roku taka strefa jednak nie powstała. Powodem są oczywiście obostrzenia sanitarne związane z epidemią COVID-19. Nie oznacza to jednak, że w stolicy nie będzie mniejszych stref kibica na półfinały EURO 2021. Gdzie je znaleźć?

Gdzie w Warszawie oglądać mecz Anglia - Dania 7.07 w strefie kibica? Takie miejsca organizują przede wszystkim lokale gastronomiczne, ale telebimy są ustawiane także w parkach, na skwerach i placach. Sprawdźcie lokalizacje najciekawszych warszawskich stref kibica, w których będzie można obejrzeć mecz Anglia - Dania 7.07. Początek spotkania o 21:00.

 • Bierhalle - ul. Nowy Świat 64
 • British Bulldog Pub - Aleje Jerozolimskie, Krucza 42
 • Bulwary wiślane
 • ELLADA Souvlaki Bar - ul. Skarbka z Gór 116
 • Falcon Klub Bilardowy - ul. Książkowa 9G
 • Hulakula - ul. Jagiellońska 82B
 • LOLEK grill & bar - ul. Rokitnicka 20
 • M13 Restauracja Bilard Bar - ul. Marynarska 13
 • OFF Brzeska - ul. Brzeska 25
 • PKO Rotunda (patio) - ul. Marszałkowska 100/102
 • Pomost 511 i Fala - Pailon nad Wisłą - bulwar Flotylli Wiślanej
 • SoulSet - ul. Górczewska 224

To oczywiście tylko kilka stref kibica w Warszawie. W całej stolicy znajdziecie ich znacznie więcej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ANGLIA - DANIA: gdzie oglądać w Warszawie półfinał EURO 2020?