Smok z bajki

i

Autor: Lara Eakins Smok z bajki

BAJKI NA TRAWIE - kiedy i gdzie przedstawienia dla najmłodszych w Warszawie?

2021-07-01 14:14

Opowieści o smokach, rycerzach, księżniczkach, zamkach, czarach i niesamowitych przygodach - wszystko to przygotowują organizatorzy cyklu Bajki na trawie! Ta wyjątkowa seria przedstawień dla dzieci wraca po przerwie spowodowanej pandemią. Jakie spektakle obejrzą najmłodsi? Gdzie i kiedy będą przedstawienia? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Bajki na trawie - kiedy i gdzie przedstawienia dla najmłodszych w Warszawie? To pytanie na pewno zadają sobie rodzice małych dzieci ze stolicy. Cykl spektakli jest bowiem okazją do tego, by spędzić czas z najmłodszymi i wraz z nimi przeżywać historie pokazywane na scenie! Planowanych jest 8 spotkań z bajkami, podczas których dzieci i rodzice posłuchają między innymi opowieści o Kocie w Budach, Śnie Babuni czy Księdze Życia. Przedstawienia są całkowicie darmowe, a jedyne, co trzeba ze sobą mieć, to kocyki do siedzenia i dobry humor. W ramach pierwszego w tym roku spotkania z Bajkami na trawie Teatrzyk Raz Dwa Trzyk zaprezentuje Opowieści Sznurkowe. A co jeszcze zobaczymy? Kiedy i gdzie odbędą się przedstawienia? Dowiecie się tego z dalszej części artykułu.

Lanberry dzieli się pozytywną energią w piosence Od zaraz!

Bajki na trawie - daty i miejsca przedstawień dla najmłodszych

Bajki na trawie to wyjątkowy cykl spotkań z historiami dla najmłodszych. Pierwsze przedstawienie już 4 lipca w Parku przy Bażantarni na warszawskim Ursynowie. Wystąpi Teatrzyk Raz Dwa Trzyk, który w Opowieściach Sznurkowych przywoła znaną od setek lat zabawę w kocą kołyskę i związane z nią historie. Przedstawienia odbywać się będą niemal w każdą niedzielę aż do końca wakacji. Poniżej daty i miejsca kolejnych spektakli dla najmłodszych:

  • 4 lipca, godz. 14.00 - Teatrzyk Raz Dwa Trzyk „Opowieści Sznurkowe”. Park przy Bażantarni (ul. Przy Bażantarni)
  • 11 lipca, godz. 14.00 - Teatr Kultureska „Bajeczna Fiesta”. Olkówek (ul. Puszczyka)
  • 18 lipca, godz. 14.00 - Zofia Bartoszewicz „Sen Babuni”. Park Moczydełko (ul. Stryjeńskich)
  • 25 lipca, godz. 14.00 - Fundacja Sztuka Ciała „Księga Życia”. Park przy Bażantarni (ul. Przy Bażantarni)
  • 8 sierpnia, godz. 14.00 - Teatr Echa, spektakl „Kot w butach”. Park Moczydełko (ul. Stryjeńskich)
  • 15 sierpnia, godz. 14.00 - Teatr Scena 96 „Cmok.Smok”. Olkówek (ul. Puszczyka)
  • 22 sierpnia, godz. 14.00 - Teatr Atofri i Kapela Hałasów „Lulajki i wyliczanki”. Park przy Bażantarni (ul. Przy Bażantarni)
  • 29 sierpnia, godz. 14.00 - Teatr Małe Mi „Fintikluszki – folkowe okruszki”. Olkówek (ul. Puszczyka)

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: BAJKI NA TRAWIE - kiedy i gdzie przedstawienia dla najmłodszych w Warszawie?