Policja w Radomiu

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Policja w Radomiu

BROŃ ZAMIAST ODZNAKI - zachowanie policjanta szokuje! [WIDEO]

2021-11-22 15:15

Czy tak powinien zachowywać się stróż prawa? To pytanie można sobie postawić po obejrzeniu krótkiego wideo z Radomia. Kierowca zapewne na długo zapamięta spotkanie z policją. O szczegółach przeczytacie w naszym artykule.

Historia opisana przez kierowcę z Radomia każe się zastanowić, czy tak powinny wyglądać czynności służbowe policji. Zachowanie funkcjonariusza z nieoznakowanego radiowozu jest co najmniej zastanawiające. Ponadto z opisu wynika, że na dowód przynależności do stróżów prawa mężczyzna okazał broń zamiast odznaki! Później do sporu przyłączyła się policjantka, która jechała wraz z nim. Jej słowa też nie pasują do procedur mundurowych. Zaskoczenie i rozdrażnienie kierowcy jest więc zrozumiałe. Ta dziwna "interwencja" została nagrana kamerą zainstalowaną w samochodzie. Wideo i opis sytuacji znajdziecie w dalszej części artykułu.

W formie 24: co jeść późno w nocy

Policjant kłóci się z kierowcą

Do zdarzenia doszło 15. listopada, a nagranie z zajścia trafiło na kanał STOP CHAM 20. listopada. Na filmie możemy zobaczyć, jak czarny Opel Insignia hamuje przed samochodem autora wideo. Gdy kierowca trąbi, opel zatrzymuje się, a ze środka wysiada mężczyzna. Dopiero w połowie rozmowy informuje, że jest funkcjonariuszem policji w nieoznakowanym radiowozie. Zatrzymany kierowca relacjonuje:

Na początku myślałem, że mam do czynienia ze zwykłym obywatelem znudzonym życiem, gdy pan z którym prowadziłem rozmowę mówi że jest z policji, na dowód tego podnosi kurtkę i pokazuje kaburę z bronią. Trochę dziwny sposób potwierdzania bycia z policji [...]

Policjantka, która włączyła się w spór, także nie zamierzała się wylegitymować. Rozmowa stawała się zaś coraz bardziej nerwowa. W końcu zapadła decyzja o nałożeniu mandatu, którą kierowca nazwał "wymuszaniem". Zobaczcie całą sytuację na poniższym wideo.

W opisie filmu kierowca przyznaje się do błędu, jakim było przejechanie po wyłączonym odcinku drogi. Trzeba jednak przyznać, że to nie tłumaczy zachowania policjanta i policjantki.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: BROŃ ZAMIAST ODZNAKI - zachowanie policjanta szokuje! [WIDEO]