Motor Lublin - Legia Warszawa TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać Puchar Polski Motor - Legia w TV dzisiaj Na jakim programie PP Motor - Legia STREAM ONLINE LIVE 1.12.2021

i

Autor: Tomasz Radzik Motor Lublin - Legia Warszawa TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać Puchar Polski Motor - Legia w TV dzisiaj Na jakim programie PP Motor - Legia STREAM ONLINE LIVE 1.12.2021

Cel - awans do ćwierćfinału. Legia powalczy w Pucharze Polski

2021-11-30 15:21

Osłabiona Legia powalczy w środę o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Rywalem w 1/8 finału będzie drugoligowy Motor Lublin. Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

Legia, po wstydliwej serii porażek, w końcu wygrała w lidze z Jagiellonią Białystok. Ten mecz kosztował legionistów sporo zdrowia. W meczu z Motorem zabraknie trzech obrońców: Artura Jędrzejczyka, Lindsey'a Rose i Mattiasa Johanssona.

- Myślimy nad najlepszym doborem zawodników na jutrzejsze spotkanie, które w przestrzeni dzisiejszej chwili jest dla nas bardzo ważne. Do zespołu wraca Maik Nawrocki i to mnie bardzo cieszy. Po zabiegach są także Artur Jędrzejczyk i Lindsay Rose, którzy przy dobrych wiatrach wrócą w styczniu i rozpoczną przygotowania do nowej rundy z drużyną. Mattias Johansson potrzebuje około tygodnia, aby jego noga wróciła do pełni sprawności - mówił szkoleniowiec Legii Marek Gołębiewski. 

Mecz Motor Lublin - Legia w środę o godz. 20. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pościg pod Bydgoszczą. Pijany 21-latek uzbierał aż 41 punktów karnych

Ekipa - Sezon 3. Ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach?

Pytanie 1 z 10
Utwór 3KIPA został wydany
Źródło: Cel - awans do ćwierćfinału. Legia powalczy w Pucharze Polski