Kierowca skończył na barierce

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Kierowca skończył na barierce

Chciał w ostatniej chwili zmienić pas - skończył na barierce [WIDEO]

2022-03-14 13:11

W sieci znaleźć można nagranie wypadku, do jakiego doszło w Warszawie, na al. Prymasa Tysiąclecia. Kierowca samochodu osobowego próbował w ostatniej chwili zmienić pas, by zdążyć wjechać na wiadukt. Finał tego manewru był fatalny.

To nagranie z alei Prymasa Tysiąclecia udowadnia, że pośpiech i ryzykowne manewry na drodze nie popłacają. Na wideo zarejestrowanym przez kamerę zainstalowaną w pojeździe świadka widzimy, jak jeden z kierowców próbuje w ostatniej chwili zmienić pas, by wjechać na wiadukt. Po jego lewej stronie jechała jednak ciężarówka z naczepą. Jak przekazuje autor nagrania: Wydaje się, że zauważa ciężarówkę na pasie obok, ale do końca próbuje się wcisnąć na pas prowadzący na wiadukt. Finał był łatwy do przewidzenia - samochód osobowy wjeżdża wprost na barierkę przy jezdni.

Michał Kamiński: Ukraińcy umierają dzisiaj w imię europejskich wartości

Wypadek na al. Prymasa Tysiąclecia - WIDEO

Wideo trafiło na kanał STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych i ryzykownych sytuacji na polskich drogach. Zobaczcie, jak wyglądało zdarzenie na al. Prymasa Tysiąclecia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Chciał w ostatniej chwili zmienić pas - skończył na barierce [WIDEO]