Kwiaty cebulowe

i

Autor: serwis prasowy OKNO W ROZKWICIE Co doniczka, to inny gatunek kwiatów. W wysokich – małe szafirki, w niskich – większe narcyzy i hiacynty, w najmniejszych – minitulipany. Wśród naczyń najmodniejsze trendy: plecionka, terakota, efekt ombré, motyw twarzy. Nasza rada: zwłaszcza przy oknie rośliny kierują się w stronę światła. By rosły prosto, warto co kilka dni przekręcać doniczkę.

Darmowe warsztaty ogrodnicze. Trwa 39. edycja Warszawy w kwiatach

2022-04-28 16:39

To projekt, podczas którego można poznać ciekawostki o uprawie roślin, zasiać własną łąkę i dowiedzieć się, jak i kiedy powinno się przesadzać kwiaty. W naszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat 39. edycji warsztatów Warszawa w kwiatach.

Warszawa w kwiatach 2022 - warsztaty czekają na wielbicieli roślin

Podczas zajęć każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie coś dla siebie. - Będzie warsztat o małej retencji, ogródkach działkowych, będziemy też mówić o ukwieceniach balkonowych, o roślinach domowych, kwiatach, jak sobie z nimi radzić i jak je pielęgnować - mówi Karolina Kwiecień-Łukaszewska, rzeczniczka Zarządu Zieleni Warszawskiej. Zajęcia są darmowe i odbywają się w każdą sobotę w Pawilonie Edukacyjnym "Kamień". - Obowiązują jednak zapisy, bo wolimy pracować w małych grupach - zaznacza rzeczniczka.

Wojenne koty

Informacje odnośnie zapisów i najbliższych warsztatów znajdują się na stronie Pawilonu Edukacyjnego Kamień, Zarządu Zieleni Warszawskiej i projektu "Warszawa w kwiatach".

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Te zadania budzą grozę na maturze z matematyki. Dasz sobie radę z prawdopodobieństwem?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Przy rzucie klasyczną kostką do gry, jakie jest prawdopodobieństwo, że wypadnie liczba mniejsza niż 5?
Źródło: Darmowe warsztaty ogrodnicze. Trwa 39. edycja Warszawy w kwiatach