GAPA 2021

i

Autor: NZS PW GAPA 2021

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny 2021 - ZAPISY RUSZYŁY! Sprawdźcie, do kiedy trwają

2021-11-23 12:55

Już niedługo studenci i studentki z całej Polski przyjadą do Warszawy, by wziąć udział w Grudniowym Akademickim Przeglądzie Artystycznym! Niedawno ruszyły zapisy na tegoroczną edycję wydarzenia. Dowiedzcie się, do kiedy trwają zgłoszenia w poszczególnych kategoriach.

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny to jedno z największych studenckich wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Projekt jest corocznie organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej we współpracy z Komisją Kultury Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Celem wydarzenia jest jest przede wszystkim promocja nowych artystów. Organizatorzy chcą pokazać, że studencka sztuka nie odbiega poziomem od tej z profesjonalnych scen. Każda edycja ściągała do stolicy studentki i studentów z całej Polski, gdyż przegląd daje im możliwość zaprezentowania swoich talentów przed wielką publicznością. Tak będzie i tym razem! Uczestnicy i uczestniczki GAPA 2021 zmierzą się w czterech kategoriach: poezja, fotografia, stand-up i Hip-Hop. Zapisy już się rozpoczęły! Sprawdźcie, do kiedy trwają zgłoszenia w poszczególnych kategoriach.

Domenico F. Włoski mafioso zatrzymany w Krakowie. Wpadł bo miał romans z Polką.

GAPA 2021 - terminy zapisów w poszczególnych kategoriach

W tym roku organizatorzy Grudniowego Akademickiego Przeglądu Artystycznego zapraszają studentów i studentki do udziału w czterech kategoriach, których finały odbędą się w pierwszej połowie grudnia. Poniżej zamieszczamy ich daty oraz terminy zgłoszeń. Klikając poszczególne kategorie przeniesiecie się na stronę konkretnego wydarzenia na FB, gdzie znajdziecie link do formularza zgłoszeniowego.

  • POEZJA - zgłoszenia do 29.11. Finał - 6.12 (poniedziałek)
  • FOTOGRAFIA - zgłoszenia do 26.11. Finał - 6.12 (poniedziałek)
  • STAND-UP - zgłoszenia do 1.12. Finał - 8.12 (środa)
  • HIP-HOP - zgłoszenia do 3.12. Finał - 9.12 (czwartek)

Czujecie się mocni w którejś z tych kategorii? Jeśli tak, GAPA 2021 jest czymś dla was!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny 2021 - ZAPISY RUSZYŁY! Sprawdźcie, do kiedy trwają