Jarmark Bożonarodzeniowy na Barbakanie

i

Autor: https://www.facebook.com/Jarmark-Bo%C5%BConarodzeniowy-140319739328482 Jarmark Bożonarodzeniowy na Barbakanie

Jarmark bożonarodzeniowy na Barbakanie - kiedy startuje w 2021 i ile trwa?

2021-11-16 11:35

Wraca bożonarodzeniowy jarmark na Barbakanie! Mieszkańcy i mieszkanki miasta oraz turyści odwiedzający stolicę przed Świętami znajdą tam lokalne przysmaki i rękodzieło. W naszym artykule sprawdzicie, kiedy startuje i do kiedy potrwa jarmark.

Jarmark bożonarodzeniowy na Barbakanie jest dla wielu osób przedświąteczną warszawską tradycją. Teraz wydarzenie wraca na swoje miejsce po covidowej przerwie. Na murach zabytkowej budowli znów pojawią się stoiska, na których znajdziemy rękodzieło, bożonarodzeniowe ozdoby i prezenty oraz lokalne przysmaki. Jarmarkowi towarzyszy wyjątkowa atmosfera zbliżających się świąt i zapach grzanego wina, którym uraczą się odwiedzający stoiska turyści oraz warszawiacy i warszawianki. Kiedy startuje bożonarodzeniowy jarmark na Barbakanie 2021? Do kiedy będzie trwał? Najważniejsze daty dotyczące tegorocznego wydarzenia znajdziecie w dalszej części artykułu.

Rajd Andrzejkowy 2021 w Lesznie

Jarmark bożonarodzeniowy na Barbakanie to świąteczna atrakcja Warszawy, którą koniecznie trzeba zobaczyć!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jarmark bożonarodzeniowy na Barbakanie 2021 - DATA i GODZINY DZIAŁANIA

Kiedy startuje Jarmark bożonarodzeniowy na Barbakanie? Stragany pojawią się już 26.11.2021 i będą czynne do 6.01.2022. Od niedzieli do czwartku jarmark będzie działał w godzinach 11:00 - 20:00, a w piątki i soboty w godzinach 11:00 - 21:30. W tych samych godzinach czynny będzie w dni 25, 26, 31 grudnia i w Nowy Rok.

Jarmark bożonarodzeniowy 2021 - atrakcje

Warszawski jarmark bożonarodzeniowy to nie tylko przedświąteczne zakupy! W pobliżu będzie można skorzystać z różnych atrakcji. Na Rynku Starego Miasta pojawi się lodowisko, na którym będzie można pojeździć na łyżwach. Oprócz tego nie zabraknie okazji do spróbowania świątecznych potraw i grzańców. Możemy też liczyć na grypy kolędników i lokalnych artystów, którzy jeszcze bardziej umilą wizytę na jarmarku.

Źródło: Jarmark bożonarodzeniowy na Barbakanie - kiedy startuje w 2021? Jakie są atrakcje? Ile trwa?