Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

Legia Warszawa - nowy obrońca wkrótce w klubie!

2021-06-24 15:37

W Legii Warszawa trwa budowanie kadry na nowy sezon! Po pozyskaniu kilku nowych zawodników, przyszedł czas na kolejnego. Tym razem chodzi o obrońcę, który najprawdopodobniej już wkrótce zaprezentuje się w barwach Wojskowych. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Legia Warszawa szykuje się do przyjęcia w swoje szeregi nowego zawodnika. Klub zdążył już pozyskać kilku nowych piłkarzy. W koszulce z (L) grać będą Joel Abu HannaMahir EmreliMattias Johansson i Josué Pesqueira. Teraz czas na kolejnego obrońcę. Jest nim Lindsay Rose. Według informacji podanych przez serwis Meczyki.pl, transfer już za chwilę będzie finalizowany. Już wcześniej mówiło się, że Legia Warszawa stara się o francuskiego zawodnika. Teraz wszystko wskazuje na to, że jego dotychczasowy klub, czyli Aris Saloniki, doszedł do porozumienia z Wojskowymi. W greckich mediach mówiło się, że kupno Lindsaya Rose może kosztować legię milion euro, jednak transfer będzie prawdopodobnie tańszy. Warto już teraz dowiedzieć się czegoś o francuskim piłkarzu.

Pomysłodawca skoku stulecia skazany

Lindsay Rose - kim jest zawodnik?

Lindsay Rose to urodzony 8 lutego 1992 w Rennes francuski piłkarz, który występował w barwach Mauritiusu. Występuje na pozycji środkowego obrońcy. Grał w Stade Lavallois, Valenciennes FCOlympique LyonFC LorientAris Saloniki, który jest jego ostatnim dotychczas klubem. W sezonie 2020/2021 rozegrał 39 spotkań. Zobaczcie, jak Lindsay Rose radzi sobie na boisku. Wideo poniżej.

Źródło: Legia Warszawa - nowy obrońca wkrótce w klubie!