Mieszkania na Białołęce nadal nieoddane do użytku! Nabywcy są załamani

i

Autor: Pixabay Mieszkania na Białołęce nadal nieoddane do użytku! Nabywcy są załamani

Mieszkania na Białołęce nadal nieoddane do użytku! Nabywcy są załamani

2021-10-27 20:10

Dramat nabywców mieszkań na warszawskiej Białołęce! Kupili nieruchomości, z których do teraz nie mogą korzystać. To w związku z deweloperem, który ma spore opóźnienia w oddaniu inwestycji do użytku. Nabywcy z mieszkań mieli móc korzystać już w 2019 roku. Do teraz nie ma w nich jednak wody, gazu i kanalizacji.

Dramat na Białołęce

Choć ze swoich lokali mieli móc korzystać w 2019 roku, nadal się to nie stało. Chodzi o nabywców mieszkań przy ulicy Messal na Białołęce. Nadal nie podłączono wody, gazu, ani kanalizacji. Jak mówi jeden z nabywców, Fryderyk Makowski - deweloper tłumaczył się problemami z urzędnikami.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

- Natomiast nie tłumaczono nam tego tym, że po prostu deweloper nie złożył pewnych dokumentów. Konflikt z urzędnikami jest taki, że można z niego zrobić godzinny program. Nie wytłumaczono nam tych rzeczy, do których doszliśmy w rozmowach z zarządcami sieci. Nie pokazywano nam całej prawdy - mówi Fryderyk Makowski.

QUIZ. Polskie powstania. Warszawskie, listopadowe, jakie jeszcze? Dopasuj daty i zdąbądź komplet punktów!

Pytanie 1 z 10
Które polskie powstanie wybuchło w 1863 r.?

Prokuratura bierze mieszkania pod lupę

Prawdę chce poznać prokuratura, która zajęła się sprawą przedłużającej się inwestycji. - Postępowanie dotyczy doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem nabywców lokali przy ulicy Messal w Warszawie, poprzez wprowadzenie ich w błąd, co do możliwości realizacji tej inwestycji - mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, Katarzyna Skrzeczkowska.

Do czasu publikacji materiału nie udało nam się skontaktować z deweloperem. Jego strona internetowa jest niedostępna, a telefony nieosiągalne.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Mieszkania na Białołęce nadal nieoddane do użytku! Nabywcy są załamani