Morsowanie w Warszawie - Dzielnica Wisła przygotowała coś specjalnego! [GALERIA]

2021-11-23 13:56

W Warszawie nie brakuje miłośników i miłośniczek morsowania. Teraz będą mogli skorzystać z pływającej sauny! Jeśli chcecie wejść do lodowatej wody tuż po wygrzaniu się w saunie, koniecznie dowiedzcie się więcej o atrakcji Dzielnicy Wisła!

Pływająca sauna w Dzielnicy Wisła już otwarta! Działać będzie codziennie, przez cały rok. Drewniana, dwupokładowa konstrukcja to unikatowa atrakcja, z której mogą skorzystać wszyscy. Wnętrze sauny wyróżnia panoramiczne okno, a na zewnątrz słoneczny taras, który jest idealnym miejscem zarówno dla odpoczywających, jak i tych, którzy czas saunowania będą chcieli połączyć z aktywnościami sportowymi. W sezonie jesienno-zimowym jest to wielką zachętą dla wielbicielek i wielbicieli morsowania! To właśnie dla nich zaplanowano aktywność "Morsuj i saunuj", w ramach której tuż po saunowaniu, pod opieką ratownika będzie można dotrzeć statkiem na miejsce morsowania w Wiśle. W dalszej części artykułu znajdziecie lokalizację sauny, cennik i godziny, w których wypływa na rzekę.

Mama świnka urodziła czworaczki

Sauna Wisła - MIEJSCE, CENNIK, GODZINY DZIAŁANIA

Sauna Wisła zacumowała przy ul. Zaruskiego 3 w Porcie Czerniakowskim. Swoją działalność rozpoczęła 22, listopada. Czynna jest codziennie od 6:00 do 24:00. W pierwszym tygodniu działalności (22-28.11) jest udostępniona za darmo! W kolejnych tygodniach saunowanie bez opłat będzie możliwe między 8:00 a 12:00, a także od 14:00 do 15:00 i od 17:00 do 18:00. W pozostałych godzinach 60-minutowe korzystanie z sauny kosztuje od 25 do 35 zł, a za 120 minut – od 45 do 55 zł. Za odpowiednią opłatą możliwe będzie również wynajęcie sauny na wyłączność. W środku zmieści się maksymalnie 8 osób. Saunie towarzyszyć będzie nowoczesna przeszklona przestrzeń pływająca ze strefą relaksu, wyposażoną w odprężające podgrzewane fotele na podczerwień, które sprawią że saunowanie będzie jeszcze bardziej efektywne. Aby skorzystać z sauny i wszelkich dodatkowych atrakcji, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Można jej dokonać poprzez stronę: saunawisla.pl, pod adresem: [email protected] lub pod numerem telefonu: 791 197 500.

Morsowanie w Wiśle

Dzielnica Wisła ma także coś dla zwolennikach tradycyjnej formy morsowania. Trwa czwarty sezon Morsowej szkółki Dzielnicy Wisła, w ramach której można wziąć udział we wspólnych kąpielach w lodowatej rzece. Wydarzenie organizowane jest na plaży miejskiej ZOO/Rusałka w każdą niedzielę do 12. grudnia 2021. Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja regulaminu (dostępnego na Facebooku oraz na miejscu treningu, przy punktach rejestracji, a także spełnienie aktualnych wymagań zdrowotnych i obostrzeń sanitarnych. Obowiązuje limit miejsc.

Sauna Wisła zaprasza przez cały rok - ATRAKCJE

Sauna na Wiśle zaprasza też do udziału w innych aktywnościach. W ramach "Wiosłuj i saunuj" po pływaniu wypożyczonym kajakiem lub supem, będzie można skorzystać z sauny. Zaś "Must Be the Poet" to czytanie poezji w saunie. W każdą sobotę można dodatkowo wziąć udział w zajęciach pilates, yogi i bodyart. Wszystkie te aktywności w Dzielnicy Wisła odbywają się cyklicznie. Harmonogram znajdziecie tutaj.

Źródło: um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Morsowanie w Warszawie - Dzielnica Wisła przygotowała coś specjalnego! [GALERIA]