Zderzenie na ul. KOR

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Zderzenie na ul. KOR

Myślał, że się zmieści! Paskudne zderzenie na ul. Komitetu Obrony Robotników

2022-04-21 14:46

W sieci pojawiło się nagranie niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło na ulicy Komitetu Obrony Robotników. Kierowca wykonał kilka niebezpiecznych manewrów, by na koniec zaliczyć naprawdę mocne zderzenie z innym pojazdem. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Paskudne zderzenie przy próbie wyprzedzania - oto konsekwencje ryzykownej jazdy i nieliczenia się z bezpieczeństwem. Na nagraniu, które trafiło do sieci, zobaczyć możemy, jak doszło do wypadku na ulicy Komitetu Obrony Robotników w okolicy lotniska Okęcie. Szare auto osobowe już od początku zwraca uwagę, gdyż - jak słusznie zauważa autor wideo - wjeżdża na pasy nie zważając na przechodniów. Później jedzie w miarę przepisowo, lecz zjeżdżając z ronda gwałtownie przyśpiesza, by wyminąć inne pojazdy. Kierowca myślał zapewne, że uda mu się zmieścić między dwoma autami - mylił się. Całą sytuację obejrzycie na filmie, który znajdziecie w dalszej części artykułu.

Auto wbija się w tył innej osobówki

Kierowca próbował wyminąć inne pojazdy na ul. Komitetu Obrony Robotników, lecz nie zdołał zapanować nad swoim samochodem. W efekcie uderza w tył białego combi. Wideo trafiło na kanał STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych sytuacji z polskich dróg. Znajdziecie je poniżej.

Wirtualny spacer po mazowieckich instytucjach kultury

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Myślał, że się zmieści! Paskudne zderzenie na ul. Komitetu Obrony Robotników