Nocny Market

i

Autor: WordRidden flickr.com Nocny Market

Nocny Market 2022 - powraca jedno z ulubionych wydarzeń warszawiaków!

2022-04-29 12:26

Ta impreza to gratka nie tylko dla warszawskich foodies! Nocny Market zapowiada sezon 2022 obiecując doskonałe jedzenie oraz wspaniałą atmosferę. Sprawdźcie, na kiedy zaplanowano pierwsze tegoroczne wydarzenia z cyklu

Nocny Market 2022 - nieczynne perony Dworca Głównego przy ul. Towarowej znów zapełnią się stoiskami z najlepszym street foodem, a atmosferę znakomitej zabawy podbiją światła barwnych neonów. Możemy być pewni, że kolejny sezon tego kulinarnego wydarzenia przyciągnie nie tylko foodies! Organizatorzy Nocnego Marketu 2022 zapowiedzieli już datę spotkań w maju oraz kilku pierwszych wystawców, którzy zaserwują warszawiakom i warszawiankom przepyszne potrawy. Kiedy zaczyna się Nocny Market 2022 i czyje stoiska znajdziemy na peronach przy Towarowej? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Energylandia otwiera się dla gości. Sezon 2022 rozpoczęty

Nocny Market 2022 - od kiedy trwa sezon?

Na Facebookowej stronie Nocnego Marketu pojawiła się zapowiedź tegorocznego sezonu. Pierwsze spotkanie wielbicieli i wielbicielek street foodu zaplanowano na weekend 6-8.05. Organizatorzy zapowiadają obecność mistrzów street foodu (tych znanych z poprzednich edycji i tych debiutujących), mnóstwo przestrzeni, solidnie zaopatrzone bary oraz kilka niespodzianek, których jeszcze nie zdradzają.

Nocny Market 2022 - kto rozstawi stoiska?

Znamy już pierwszych wystawców majowego Nocnego Marketu. W weekend 6-8.05 na peronach przy Towarowej pojawią się:

  • Pizzaiolo
  • Uobiod pop-up by Magiczny Składnik
  • BYDŁO i POWIDŁO Meat-ing Place

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nocny Market 2022 - powraca jedno z ulubionych wydarzeń warszawiaków!