Zatrzymana opiekunka

i

Autor: zoliborz.policja.waw.pl Zatrzymana opiekunka

Opiekowała się 18-miesięczną dziewczynką - NIE UWIERZYCIE, CO ZROBIŁA!

2021-11-08 13:12

Matka 18-miesiecznej dziewczynki nieprędko zaufa kolejnej opiekunce po tym, co przeżyła. Kobieta, która zajmowała się jej dzieckiem jest już w rękach policji i grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

Matka zaledwie 18-miesięcznej dziewczynki musiała przeżywać horror! Kobieta przyszła do żoliborskiego komisariatu, by zgłosić zaginięcie dziecka. Od kilku godzin nie mogła się bowiem skontaktować z 31-letnią opiekunką, której powierzyła swoją córeczkę. Mundurowi przystąpili do działania i szybko sprawdzili w systemach policyjnych dane opiekunki. Ku zaskoczeniu matki i funkcjonariuszy okazało się, że kilkanaście minut wcześniej kobieta zajmująca się dzieckiem była legitymowana przez śródmiejskich policjantów. Po skontaktowaniu się z tamtejszym komisariatem, na jaw wyszło coś, co zapewne podkopało zaufanie matki do wszystkich opiekunek.

Jaka żywność jest odpowiednia dla niemowląt?

Dziecko bezpieczne. Opiekunce grozi 5 lat więzienia

Policjanci wraz z matką pojechali do galerii handlowej, gdzie miała się znajdować opiekunka. 31-latka została tam przyłapana na próbie kradzieży w jednym ze sklepów odzieżowych. Na przestępcze łowy zabrała powierzoną jej opiece dziewczynkę! Dziecko zostało przekazane mamie, natomiast opiekunkę przewieziono do żoliborskiego komisariatu, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży ubrań o wartości 759 złotych oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: zoliborz.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Opiekowała się 18-miesięczną dziewczynką - NIE UWIERZYCIE, CO ZROBIŁA!